WIHA 42068 - Miara składana Longlife electric 2m, metryczna, 10 członów

wróć do: Narzędzia

AAA
  • product/17/sp672415439076821.jpg

Producent

WIHA 42068 - Miara składana Longlife electric 2m, metryczna, 10 członów. Uniwersalna miara składana spełnia również funkcje chwytania kabla. Jest bardzo elastyczna i odporna na wyginanie. Prowadzenie przewodów w trubno dostępnych miejscach instalacji dzięki tej miarce będzie o wiele łatwiejsze.

Produkt zgodny z normami europejskimi

Narzędzia nadają się do pracy w obszarze pod napięciem do 1000 V AC. Testowane według normy IEC 60900. Stanowi ona niezastąpiony element wyposażenia każdego elektryka.

Wiha 42068 - składana miarka uniwersalna

Widoczna na placu budowy

Miarka ma kolor pomarańczowy co znacznie ułatwia odnalezienie jej na placu budowy. Oprócz tego przy użyciu lampy UV możliwe staje się znalezienie miarki w całkowitej ciemnośći. Miarka Wiha 42068 posiada wysoką odporność na wyginanie. Miarka może również służyć jako kątownik - elementy składane blokują się przy kącie 90o.

Wiha 42068 - Łatwa do odnalezienia nawet w całkowitej ciemności

Pomoc przy pracy w trudno dostępnych miejscach

Uniwersalna miarka Wiha 42068 sprawdzi się nie tylko w przypadku wykonywania pomiarów, ale zapewni wsparcie przy przeciąganiu przewodów w trudno dostępnych miejscach. Miarka posiada zintegrowany mechanizm pomocniczy służący do zaczepienia przewodów. Miarka została wykonana z wytrzymałego i odpornego na wyginanie tworzywa sztucznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu przeprowadzanie przewodów na przykład w suficie będzie o wiele szybsze.

Wiha 42068 - Zintegrowany uchwyt do przewodów

Precyzyjne oznaczanie odległości między puszkami elektrycznymi

Miarka Wiha 42068 została zaprojektowana tak aby ułatwiać pracę elektrykomi instalatorom. Żeby przyspieszyć prace związane z instalacją gniazdek podtynkowych, na miarce zostały umieszczone znaczniki odległości między środkami puszek. Miarka firmy Wiha zapewnia bardzo wysoką precyzję pomiarów

Wiha 42068 - Znaczniki na miarce do nakreślenia otworów dla puszek podtynkowych

tagi:

Podobne produkty w kategorii: Narzędzia