Satel

E-SYSTEM – Dystrybutor SATEL

Autoryzowany dystrybutor Satel
Podpisanie umowy partnerskiej z firmą Satel

Podpisanie umowy partnerskiej z firmą Satel

Specjalizujemy się w zapewnianiu poczucia komfortu i bezpieczeństwa naszym klientom. Wykorzystujemy przy tym najnowsze osiągnięcia wiedzy i techniki w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń.

W marcu 2008 roku zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem systemów alarmowych SATEL. Obecnie zmierzamy do czołówki najlepszych dystrybutorów sprzętu SATEL w Polsce. Jako jedyni, w 2010 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Firma z pomysłem przyznane przez zarząd firmy SATEL za innowacyjność i profesjonalizm.

W odróżnieniu od wielu innych firm nie skupiamy się wyłącznie na handlu, ale dbamy w szczególności o zapewnienie jak największego bezpieczeństwa Państwa i Państwa bliskich. Dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, określając za każdym razem zagrożenia i przygotowując ofertę systemu zabezpieczeń pod konkretny obiekt. Dzięki temu możecie być Państwo pewni że środki przeznaczone na inwestycję w ochronę będą optymalnie wykorzystane.

Analizując oferty różnych producentów systemów zabezpieczeń, stosowane przez nich rozwiązania techniczne oraz jakość i niezawodność produkowanych urządzeń, zdecydowaliśmy się oprzeć naszą ofertę w zakresie systemów alarmowych właśnie o produkty firmy SATEL.

Wycieczka do firmy Satel

Rodzinny wypad do firmy Satel

Z naszych wieloletnich doświadczeń instalatorskich, serwisowych oraz z opinii naszych klientów wynika, był to bardzo dobry wybór.

Obecnie naszym celem jest zapewnienie Państwu dostępności całego asortymentu produktów SATEL oraz pomocy technicznej i szkoleń na najwyższym poziomie.

Państwu także polecamy Systemy Alarmowe SATEL. A jakie? - Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami w celu indywidualnego doboru sprzętu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Infolinia: 801 000 744
(32) 644 11 58

Poniżej prezentujemy parę cennych informacji o firmie SATEL. Zapraszamy do zapoznania się z historią tej dynamicznie rozwijającej się firmy.

O firmie SATEL

SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.

Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, w całości opracowanych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu badawczo-rozwojowego. Stałe inwestycje w nowe technologie zapewniły firmie SATEL wiodącą pozycję na rynku, a umiejętność trafnego rozpoznania i zaspokojenia potrzeb rynku owocuje rozwojem myśli technicznej oraz podniesieniem standardu życia użytkowników naszych produktów.

Film reklamowy Satel

Film reklamowy Satel

Proces produkcji prawie w stu procentach odbywa się w sposób zautomatyzowany, z wykorzystaniem linii technologicznej wiodących światowych producentów, co gwarantuje zachowanie stałych warunków technologicznych i umożliwia uzyskanie praktycznie niezawodnego produktu. Zastosowanie w produkcji wiodących technologii i stała współpraca z dostawcami najlepszych podzespołów zapewnia wysoki poziom jakości wytwarzanej techniki. Wysoka wydajność parku maszynowego i jego uniwersalność pozwalają zachować atrakcyjność cenową pełnej gamy produktów.

W trosce o zachowanie najwyższej jakości na każdym etapie - od fazy projektu poprzez prototypowanie, produkcję - każdy produkt musi spełnić szereg wymogów, jak również podlega wielokrotnemu testowaniu, dzięki czemu cechuje się optymalnymi właściwościami, takimi jak niezawodność, łatwość montażu i użytkowania. W firmie SATEL funkcjonuje certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000.

Od momentu powstania, w 1990 roku, firma SATEL stale się rozwija, w związku z czym rośnie również zatrudnienie, które w chwili obecnej wynosi ponad 220 osób. Dobra atmosfera współpracy oraz współudział całej załogi w procesie doskonalenia firmy stanowi jeden z kluczowych czynników, który w sposób bezpośredni przekłada się na stale rosnący poziom satysfakcji Klientów, a w konsekwencji - na rynkowy sukces firmy.

Źródło: Satel