Kontrola dostępu

Kontrola dostępu stosowana jest do zabezpieczenia wejść do obiektów strategicznych i pozwala na przydzielanie dostępu do określonych pomieszczeń konkretnym osobom. Kontrola dostępu dostarcza także administratorowi informacji o przemieszczaniu się personelu. Dzisiaj kontrola dostępu stosowana jest powszechnie w zakładach pracy, szpitalach, przedszkolach jako rejestracja czasu pracy lub pobytu w obiekcie.
W naszej ofercie znajdziesz urządzenia kontroli dostępu firm Satel, Roger, Corral, Auto ID oraz innych sprawdzonych producentów. Nowością są zaawansowane czytniki biometryczne, które sprawnie odczytują odcisk palca wykluczając próby sfałszowania odcisku. Zapewniamy pomoc w doborze urządzeń i uruchomieniu kontroli dostępu.

Prawidłowy dobór urządzeń do kontroli dostępu nie jest banalną sprawą, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz - konfigurator kontroli dostępu. Po otrzymaniu niezbędnych danych, nasi specjaliści zaproponują Ci najlepsze rozwiązanie w zakresie kontroli dostępu. W ten sposób masz pewność, że zakupione u nas urządzenia dadzą Ci prawdziwą kontrolę nad tym co się dzieje w Twojej firmie.