Wiha 26745 - Szczypce do cięcia bocznego z funkcją zdejmowania izolacji Professional electric z DynamiJoint, do pracy pod napięciem

wróć do: Narzędzia

AAA

Producent

Wiha 26745 - Szczypce do cięcia bocznego z funkcją zdejmowania izolacji Professional electric z DynamiJoint. Wysokiej jakości szczypce stanowią niezawodną pomoc przy obróbce kabli i przewodów. Szczypce do cięcia bocznego WIHA 26745 są przystosowane do pracy pod napięciem 1000 V, co czyni je niezastąpionym narzędziem przy pracach elektrycznych.

Dwufunkcyjne urządzenie

Szczypce do cięcia i zdejmowania izolacji
Szczypce firmy Wiha cechują się wysokiej jakości wykonaniem oraz dużą funkcjonalnością. Półokrągła główka została przystosowana nie tylko do cięcia przewodów, ale również do obierania ich z izolacji. Szczypce mają możliwość cięcia zarówno cienkich przewodów, jak igrubszych drutów o średniej twardości.

Testowane według normy IEC 60900

Bezpieczna praca pod napięciem
Każdy egzemplarz szczypiec Wiha 26745 został przetestowany według normy IEC 60900. Zostały dopuszczone do pracy pod napięciem 1000 V AC. Praca tymi narzędziami jest bezpieczna.

Solidne wykonanie

Trwałość na wiele lat
Wiha 26745 to wielofunkcyjne szczypce, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Odporny na zużycie przegub przenoszący wysokie obciążenia gwarantuje niezawodną pracę. Technologia DynamicJoint zapewnia optymalne przeniesienie siły na ostrza. Samo ostrze jest niezwykle precyzyjne dzięki specjalnemu frezowaniu. Dodatkowo powierzchnia tnąca została zahartowana indukcyjnie dla zapewnienia trwałości na poziomie około 64 HRC. To wszysko sprawia że szczypce powinny niezawodnie służyć przez wiele lat.

tagi:

Podobne produkty w kategorii: Narzędzia