WIHA 35477 - Szczypce półokrągłe Professional electric z długą główką do pracy pod napięciem

wróć do: Narzędzia

AAA
  • product/17/sp666915416727381.jpg

Producent

WIHA 35477 - Szczypce półokrągłe Proffesional electric z długą główką do pracy pod napięciem. Wysokiej jakości szczypce stanowią niezawodną pomoc do przytrzymania obrabianych materiałów. Szczypce WIHA 35477 są przystosowane do pracy pod napięciem 1000 V. Ostrza są dodatkowo chartowane indukcyjnie co zapeniwa dobrą pracę przez wiele lat.

Pełna ochrona

Bezpieczeństwo sprawą najważniejszą
Szczypce WIHA 35477 zostały przetestowane według normy IEC 60900 i pozwalają ne bezpieczną pracę pod napięciem do 1000 V. Poszerzane grzbiety rękojeści ze zintegrowanymi twardymi i miękkimi strefami oraz wygięte końce zapobiegają ślizganiu się dłoni na rękojeści. Firma WIHA jest jedynym na świecie producentem narzędzi ręcznych posiadającym oficjalną rekomendację lekarzy i terapeutów stowarzyszenia AGR.

Łatwiejsza praca

Wyższa efektywność pracy
Specjalna konstrukcja szczypców pozwala na cięcie miękkich materiałów. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakośći materiałów oraz chromowanejpowierzchni na szczypcach nie powinna pojawiać się rdza co pozwala na wieloletnie używanie narzędzi bez przeszkód. Cienka długa główka pozwala na pracę w trudno dostępnych puszkach elektrycznych.

Podobne produkty w kategorii: Narzędzia