Najlepsza pomoc techniczna, serwis, alarmy Satel

Serwis E-SYSTEM

32 644 11 58 wew. 2
801 000 744

Wiemy jak bardzo ważne jest szybkie zdiagnozowanie usterki i ekspresowa naprawa urządzeń, dlatego w naszej firmie zwracamy szczególną uwagę na serwis. Opracowane standardy obsługi klienta, specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i wykwalifikowana kadra, sprawiają, że możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi reklamacji serwisowych.

Bezpłatna przesyłka serwisowa

Wiemy, jak irytująca jest usterka urządzenia, które zamontowane nie działa lub ulegnie uszkodzeniu, zwłaszcza jeśli ma służyć do zabezpieczenia mienia. Właśnie w takich sytuacjach dajemy naszym klientom natychmiastowe wsparcie, dlatego w okresie gwarancyjnym zapewniamy bezpłatną przesyłkę wadliwego urządzenia do nas i z powrotem.

Wystarczy do nas zadzwonić i zgłosić fakt usterki urządzenia. Wówczas nasz serwisant, po konsultacji telefonicznej i upewnieniu się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone a mimo to nie działa, wyśle do Państwa kuriera po bezpłatny odbiór wadliwego sprzętu. Po naprawie, sprawne urządzenie zostanie do Państwa przesłane także bezpłatnie.

Minimalny czas oczekiwania

Duży nacisk kładziemy na to, aby czas oczekiwania na naprawę był jak najkrótszy. Dlatego jeśli tylko to możliwe, naprawiamy urządzenia w serwisie naszej firmy. W przypadku zdiagnozowania poważniejszej usterki, urządzenie wysyłane jest do serwisu producenta lub importera. Wówczas dbamy o to, aby serwis zewnętrzny zrealizowany był jak najszybciej. W wielu przypadkach udaje nam się skrócić czas serwisu do zaledwie kilku dni.

Informacja o statusie naprawy

Od momentu dostarczenia urządzenia na serwis aż do momentu odesłania sprawnego urządzenia nasi klienci są powiadamiani na bieżąco o statusie naprawy. Dzięki temu wiedzą Państwo, kto jest konkretnie odpowiedzialny za serwis, co się zepsuło i kiedy będzie naprawione i odesłane do Państwa. W przypadku naprawy poza gwarancją powiadamiamy także Państwa o kosztach naprawy i pytamy o zgodę na naprawę. Dzięki rzetelnym informacjom nasi klienci nie ponoszą żadnego ryzyka związanego z serwisem.

Pomoc techniczna przez telefon

Nierzadko bywa, że wadliwe działanie zamontowanego systemu wynika z błędnego podłączenia, zaprogramowania lub po prostu... z braku baterii. Specjaliści-serwisanci próbują wraz z klientem ustalić przyczynę niepoprawnego działania urządzeń. W praktyce często okazuje się, że kilka wskazówek udzielonych telefoniczne czasem wystarczy aby zamontowane urządzenie zadziałało prawidłowo. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają cenny czas i mają satysfakcję z samodzielnego usunięcia usterki. Profesjonalną pomoc techniczną zapewniamy na każdym etapie podłączenia i konfiguracji sprzętu. Bardzo doceniają to nasi stali klienci.

Sprzęt zastępczy na czas serwisu

Ważne obiekty nie mogą pozostać bez zabezpieczenia w trakcie serwisu. Wiemy o tym i dlatego w miarę możliwości naszym stałym partnerom proponujemy używane, ale w pełni sprawne urządzenia zastępcze na czas serwisu. Dzięki takiemu rozwiązaniu instalatorzy współpracujący z nami mogą profesjonalnie obsłużyć swoich klientów zapewniając im ciągłe zabezpieczenie obiektów. Sprzęt zastępczy wypożyczany jest naszym stałym odbiorcom zupełnie bezpłatnie i zwracany jest po ukończeniu serwisu i zainstalowaniu pierwotnego urządzenia na obiekcie.

Daniel Gajos
Szef działu technicznego, serwisant. Wieloletnie doświadczenie w branży systemów zabezpieczeń i urządzeń teletechnicznych.
32 623 03 15 wew 20

Tomasz Duży
Serwisant. Doświadczony instalator. Szeroka wiedza w zakresie systemów teleinformatycznych.
32 623 03 15 wew 14

Kamil Klich
Serwisant, Posiada duży zasób wiedzy z zakresu sieci komputerowych oraz telewizji przemysłowej CCTV
32 623 03 15 wew 35

Adres serwisu:

E-SYSTEM Sp. z o.o.
Serwis
ul. Czarnoleska 10
32-340 Zabagnie
serwis@e-system.com.pl

Pamiętaj!

Wysyłają do nas sprzęt na naprawę opisz na osobnej kartce usterkę oraz podaj swoje dane kontaktowe:
- adres,
- e-mail,
- telefon,
- kserokopię dokumentu sprzedaży

Niejednokrotnie przyspieszy to proces naprawy serwisowej!