Czym się zajmujemy?

Od 2003 roku zajmujemy się elektronicznymi systemami zabezpieczeń oraz automatyką domową i radiokomunikacją.

Nasi klienci cenią w nas to, że w odróżnieniu od wielu innych sprzedawców z innych firm, oprócz atrakcyjnych cen oferujemy Państwu zdobytą wiedzę techniczną i doświadczenie praktyczne.

Dzięki temu, że bardzo dobrze znamy oferowane przez nas systemy alarmowe, systemy monitoringu wizyjnego, automatyki do bram i radiokomunikacji, wiemy, jakie trudności mogą Państwo napotkać w montażu lub użytkowaniu tych urządzeń.

Chętnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, abyście mogli optymalnie wykorzystać najnowsze technologie w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa swojego i swoich bliskich.

Co nas wyróżnia?

  • Zatrudniamy specjalistów, aby zaoferować Państwu doradztwo i pomoc techniczną na najwyższym poziomie.
  • Stale szkolimy personel, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.
  • Sami prowadzimy szkolenia techniczne, które bardzo cenią sobie instalatorzy systemów alarmowych i telewizji przemysłowej.
  • Nasi handlowcy i technicy także montują systemy, aby poznać wszystkie aspekty praktyczne związane z instalacją i ekspolatacją oferowanych urządzeń.
  • Bezpośrednio współpracujemy z producentami sprzętu, i przekazujemy im Państwa sugestie. W ten sposób aktywnie wpływamy na udoskonalenia produktów.
  • Nasi dostawcy cenią nas, jako stabilnego i uczciwego partnera. Dzięki temu jesteśmy także solidnym dostawcą usług i sprzętu dla Państwa.

Od 2014 roku z nową marką - Montersi.pl

Montersi.pl

Ty instalujesz, my dostarczamy Ci sprzęt i pomoc aby ludzie czuli się bezpiecznie. - Taka dewiza przyświeca nam w realizacji sklepu i platformy wsparcia technicznego dla instalatorów pod nazwą Montersi.

W Montersi.pl zbieramy wszystko to co najlepsze w E-SYSTEM: specjalistów z branży, świetnych handlowców, którzy podchodzą do każdego klienta indywidualnie oraz najnowsze rozwiązania techniczne do obsługi klientów.

Mamy świadomość, że nowa marka to nowe wyzwanie, trudne i czasochłonne. Niemniej jednak jesteśmy przekonani, że Montersi.pl stanie się ulubionym miejsce instalatorów systemów zabezpieczeń i automatyki budynku.

 

Jeszcze bliżej Was - zobacz wideo

Zobacz nasz zespół, jak pracujemy Zobacz szkolenia techniczne opinie innych instalatorów

 

Sprawdź nas!
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.