EDL-250/WS - Projektor dźwięku do systemu nagłośnień PA

wróć do: Kolumny naścienne

AAA

Producent

EDL-250/WS - Projektor dźwięku do systemu nagłośnień PA. Wykonany w technice 100V z trzema odczepami mocy. Elegancka i solidna obudowa o klasie szczelności IP66 gwarantuje bezawaryjna pracę przez wiele lat. Projektór dźwięku na ruchomym uchwycie można zamontoważ zarówno wewnątrz i na zewnątrz. Można go zastosować na obiektach takich jak: Hale sportowe, budynki sakralne, altany i tym podobne. 

Technika 100V - 3 odczepy mocy

Dostosuj projektor do potrzeb systemu nagłośnienia
EDL-250/WS to uniwersalny głośnik, który został wykonany w technice 100 V. Dostępne tryby: 30/15/7.5W pozwalają bez problemu dobrać moc do potrzeb systemu nagłośnienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu do wzmacniacza o mocy 30 W możemy podłączyć nawet 4 takie projektory.

Klasa szczelności IP66

Odporny na silny strumień wody
Solidna i szczelna obudowa umożliwia montaż głośnika na zewnątrz i gwarantuje bezawaryjną prace przez wiele lat. Regulowany uchwyt pozwala ustawić głośnik w dowolnym położeniu. Przy użyciu dodatkowego uchwytu głośnik można również zamontować na słupie.

Zastosowanie

Niezykle uniwersalny - nie tylko do zadań specjalnych
Głośnik EDL-250/WS jest niezwykle uniwersalny. Ze względu na stosunkowo nieduże wymiary jak na głośnik tubowy, można go dopasować do każdej przestrzeni. Głośnik tubowy EDL-250/WS można z powodzeniem zastosować w systemach nagłośnienia w obiektach takich jak: sale konferencyjne, szkolne radiowęzły, bary, kościoły i tym podobne.

Podobne produkty w kategorii: Kolumny naścienne