IT-115 Głośnik tubowy do systemów PA

wróć do: Kolumny naścienne

AAA
  • product/17/sp657815390913201.jpg

Producent

100V_3.jpgkamery_IP66.jpgmoc_wyjsciowa_10W.JPGmoc_wyjsciowa_5W.JPG

IT-115 - Głośnik tubowy PA. Wykonany z wysokiej jakościtworzywa sztucznego. Obudowa o klasie szczelnośći IP66 odborna na warunki atmosferyczne sprawdzi się doskonale zarówno w zastosoawniach wewnętrznych jak i zewnętrznych. IT-115 to urządzenie wysokiej jakości. Zgodnie ze standardami firmy Monacor gwarantuje wysoką skuteczność, niezniekształcony dźwięk oraz bardzo dorbą zrozumiałość mowy. Urządzenie znajdzie zastosowanie głównie w systemach PA w miejscach takich jak: stacje benzynowe, place targowe, dworce i wszelkich innych obiektach użyteczności publicznej.

Technika 100V, 5 odczepy mocy

Możliwość dostosowania mocy do wzmacniacza
IT-115 to uniwersalny głośnik, który został wykonany w technice 100V. Pokretło z tyłu obudowy pozwala na regulacje mocy w zależności od potrzeb. Dostępne tryby: 1 / 3 / 5 / 10 / 15 W pozwalaja bez problemu dobrać moc do potrzeb.
 

Obudowa z tworzywa sztucznego (IP66)

Możliwość montażu i pracy na zewnątrz
Solidna i elegancka obudowa nie tylko gwarantuje bezawaryjną prace przez wiele lat. Nie będzie również problemem aby głośnik pasował do wystroju. Regulowany uchwyt pozwala ustawić głośnik w dowolnym położeniu. Przy użyciu dodatkowego uchwytu głośnik można również zamontować na słupie.

Zastosowanie

Niezykle uniwersalny - nie tylko do zadań specjalnych
Głośnik IT-115 jest niezwykle uniwersalny. Ze względu na nie duże wymiary jak na głośnik tubowy dopasujemy go do każdej przestrzeni. Dzięki szczelnej obudowie głośnik może być montowany na zewnątrz. Z powodzeniem głośnik tubowy IT-115 można zastosować w systemach nagłośnienia w obiektach takich jak: sale konferencyjne, szkolne radiowęzły, bary, kościoły i tym podobne.

Podobne produkty w kategorii: Kolumny naścienne