ST-5000 - Mikrofon pulpitowy do systemów PA

wróć do: Mikrofony

AAA

Producent

ST-5000 zasilany fantomowo mikrofon. Podstawa wykonana z solidnego tworzywa sztucznego. Długie, regulowane, elastyczne ramie mikrofony zapewnia wygodną pracę oraz swobodne ułożenie. Podstawa o niewielkich wymiarach nie zajmuje dużo miejsca na podłożu. ST-5000 został również wyposażony w przełącznik on/off oraz diode sygnalizującą stan pracy. Dzięki temu zawsze wiemy kiedy mikrofon jest włączony i w gotowości.

Charakterystyka Superkardioidalna

Izoluje dźwięki z otoczenia
Mikrofony o charakterystyce superkardioidalnej cechują się bardzo wysoką izolacją dźwięków z otoczenia oraz węższym niż w innych przypadkach polem odbioru. Miktofony superkardioidalne sprawują się najlepiej w przypadku gdy potrzebny jest precyzyjny odbiór z jednego źródła. Ze względu na swoją czułość (około -40 dB) mikrofon pozwala na nadawanie czystego dźwięku z odległości ~20 - 60 cm. Sama konstrukcja i charakterystyka urządzenia daje wysoką odporność na sprzężenia zwrotne, które często występują w systemach PA. Mikrofon zasilany jest fantomowo.

charakterystyka superkardioidalna

 

Regulowane ramię mikrofonu

Długa gęsia szyja
Szyjka o długości 368 mm pozwala na swobodne ułożenie mikrofonu i wygodną pracę. Elastyczne ramię daje możliwości swobodnego regulowania kąta nachylenia mikrofonu, co jest niezbedne do poprawnej kalibracji. Stabilna podstawa i jej nie duże wymiary (96 x 46 x 113 mm) gwarantują stabilne położenie.

Specjalne ekranowanie RF

Ochrona przed zakłóceniami
Cały mikrofon został również solidnie zabezpieczony przed wszeliego rodzaju niechcianymi zakłóceniami. Specjalnie wykonane ekranowenie RF zostało zaprojektowane aby nie przepuścić żadnych zakłóceń, zwłaszcza tych generowanych przez wszechobecne telefony komórkowe.

tagi:

Podobne produkty w kategorii: Mikrofony