PDM-302 - Mikrofon pulpitowy PA

wróć do: Mikrofony

AAA
  • product/17/sp655115389875031.jpg

Producent

PDM-302 - to niezawodny mikrofon wykonany w systemie dynamicznym. Kardioidalna charaktrerystyka zapewnia wysoką jakość dźwięku i znacznie zredukowaną ilość szumów z zewnątrz. System dynamiczny jest bezawaryjny i nie wymaga dodatowego zasilania. Mikrofon znajdzie zastosowanie w systemach nagłośnien PA w małych i średnich obiektach takich jak na przykład: szkolne radiowęzły, sale konferencyjne i tym podobne.

Charakterystyka Kardioidalna

Izoluje dźwięki z otoczenia
Mikrofony w charakterystyce kardioidalnej charakteryzują się większą czułością z przodu oraz mniejszą z tyłu. Ma to zastosowanie zwłaszcza w miejscach publicznych gdy z tyłu mikrofonu słychać nieporządane dźwięki. Mikrofon jest wyjątkowo użyteczny na głośnych scenach. Ze względu na swoją czułość (około -50 dB) mikrofon pozwala na nadawanie czystego dźwięku z odległości ~20-60 cm. Sama konstrukcja i charakterystyka urządzenia daje wysoką odpornośc na sprzężenia zwrotne, które często występują w systemach PA. Konstrukcja dynamiczna cechuje się prostotą i brakiem konieczności zewnętrznego zasilania.

Charakterystyka kardionalna

 

Regulowane ramię mikrofonu

Długa gęsia szyja
Szyjka o długości 31cm pozwala na swobodne ułożenie mikrofonu i wygodną pracę. Elastyczne ramię dostarcza możliwości regulowania kąta nachylenia mikrofonu co jest niezbedne do poprawnej kalibracji. Stabilna podstawa i jej nie duże wymiary (120 x 60 x 160 mm) gwarantują stabilne położenie. Przewód łączący o długości 5m ze złączem XLR daje możliwość ustawienia mikrofonu w sporej odległości od wzmacniacza.

PDM-302 Mikrofon

 

Dwustopniowy przełącznik

Do nadawania długich i krótkich komunikatów
Mikrofon został wyposażony we włącznik z dwustopniowym położeniem. Tryb do nadawania krótkich komunkiatów (on hold), wystarczy przytrzymać przełącznik w górze (nie blokuje się) i po zakonczeniu puścić. Przełącznik w dół blokuje sie co pozwala bez problemu nadawaćdłuższe komunikaty. 

PDM-302 podstawa

 

tagi:

Podobne produkty w kategorii: Mikrofony