EUL-26/SW Zestaw miniaturowych głośników 20W

wróć do: Kolumny naścienne

AAA
  • EUL-26 SW

Producent

Miniaturowa obudowa

Pasuje do każdego pomieszczenia
Lekka i wytrzymała obudowa o wymiarach 90 x 90 x 115 mm pozwala na ustawienie głośnika na stałym podłożu lub bezpośrednio na ścianie. Obudowa wykonana z solidnego odpornego na wstrząsy tworzywa sztucznego chroni całość przed uszkodzeniami. Obudowa dostępna jest również w kolorze czarnym: EUL-26/SW. Dzięki uchwycie na przegubie kulowym możliwe jest skierowanie dzwięku w dowolnym kierunku.

EUL-26/SW w dłoni

 

Czysty dźwięk

Małe wymiary, wysoka jakość
Pełnopasmowy głośnik 6.5 cm (2.5") wydobywa z siebie czysty dźwięk. Głośnik pracuje w paśmie częstotliwości 150-20 000Hz.
Możliwość pracy w trybie nisko i wysokoimpedancyjnym (100V lub 8
Ω), pozwala na bezproblemowe dopasowanie głośników do wzmaczniacza. Dzięki temu profesjonalne pokrycie dźwiękiem całej przestrzeni nie będzie stanowić problemu.

EUL-26/SW z tyłu

 

Wszechstronne zastosowanie

Solidne wykonanie zgodne ze standardami firmy
EUL-26/SW cechują się dużą wydajnością i bezawaryjnością. Para głośników może sprawnie służyć w systemach nagłośnień PA zarówno w prostych jak i tych bardziej rozbudowanych. Sprawdzają się one świetnie w obiektach takich jak na przykład: sklepy, bary, stołówki, pomieszczenia konferencyjne lub szkolne radiowęzły. W zestawie z wzmacniaczem i subwooferem mogą również posłużyć w środowisku domowym jako kino domowe.

EUL-26/SW Grill

 

Podobne produkty w kategorii: Kolumny naścienne