MS-35AHD - Monitor serwisowy 4.3", system AHD

wróć do: Monitory CCTV

AAA

Producent

MS-35AHD - Standardowy monitor serwisowy, dedykowany do pracy w systemie monitoringu AHD. Uniwersalny i prosty w obsłudze jest prawdziwym niezbędnikiem każdego instalatora systemu monitoringu AHD. Dzięki niemu proces montażu kamer jest łatwiejszy i można go szybciej przeprowadzić. Do największych zalet monitora można zaliczyć:

  • Ekran o przekątnej 4.3", generujący dobrej jakości obraz w rozdzielczości 480 x 272
  • Kontrast 400 : 1 / jasność 250 cd/m2 / czas reakcji 8 ms
  • Możliwość zasilania urządzeń zewnętrznych 12V DC (300 mA)
  • Możliwość wygodnego przymocowania monitora do ramienia przy pomocy opaski mocującej
  • Zasilanie z akumulatora Li-Ion 3.7 V lub zasilacza 5V DC

Monitor MS-35AHD jest świetnym akcesorium instalatorów systemów monitoringu AHD. Dzięki niemu montaż kamer i ich wstępna konfiguracja jest znacznie łatwiejsza i nie zajmuje tak wiele czasu. Stosując monitor, instalator już przy pierwszym podejściu może ustawić optymalne położenie kamery, dobrać odpowiednią szerokość ogniskowej, ustawić ostrość, itd. Co wyklucza konieczność "biegania" od kamery do rejestratora systemu CCTV, aby ją precyzyjnie ustawić.

Matryca 4.3"

Dobra jakość wyświetlanego obrazu

Monitor wyposażono w dobrej jakości ekran, z matrycą o przekątnej 4.3". Wyświetlany jest na nim dobrej jakości, kontrastowy obraz, w maksymalnej rozdzielczości 480 x 272. Materiał wideo w takiej rozdzielczości w zupełności wystarcza do tego aby precyzyjnie ustawić położenie kamery, szerokość ogniskowej obiektywu, ostrość, itp. Dodatkową zaletą monitora jest możliwość swobodnej regulacji jasności, kontrastu i nasycenia obrazu. Co ułatwia jego precyzyjne dostosowanie do warunków oświetlenia podczas montażu kamery.

Zasilanie urządzeń 12V DC

Możliwość zasilania testowanych kamer bezpośrednio z monitora

Dużą zaletą monitora MS-35AHD jest możliwość zasilania z niego urządzeń 12V DC, o maksymalnym poborze prądu 300 mA - takich jak np. standardowe kamery systemu AHD. Jest to nieoceniona zaleta gdy instalator nie jest pewny czy miejsce montażu kamery jest optymalne i umożliwi jej obserwację żądanego obszaru. Zasilając kamerę bezpośrednio z monitora, może przyłożyć ją do kilku potencjalnie pasujących miejsc i wybrać najbardziej odpowiednie.

Opaska mocująca

Wygodne mocowanie monitora do ramienia

W zestawie monitora znajduje się również opaska, przy pomocy której możliwe jest przymocowanie monitora do ramienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu instalator może bezpiecznie i wygodnie korzystać z monitora w każdej sytuacji, nawet kiedy stoi na drabinie. Dodatkowo taki sposób mocowania zmniejsza ryzyko, że monitor wyślizgnie się instalatorowi i spadnie z dużej wysokości podczas montażu systemu.

Akumulator Li-Ion 3.7 V

Obsługa monitora w dowolnym miejscu

MS-35AHD jest zasilany ze standardowego zasilacza 5V DC lub akumulatora Li-Ion 3.7 V (2.6 Ah). Dzięki zasilaniu z akumulatora obsługa monitora jest bardzo wygodna i instalator może mieć go zawsze przy sobie podczas montażu. W zestawie monitora znajduje się zarówno akumulator, jak i zasilacz, który jednocześnie pełni rolę ładowarki.

Parametry techniczne MS-35AHD:

Przekątna wyświetlacza: 4.3"
Rozdzielczość: 480 x 272
Kontrast: 400 : 1
Jasność: 250 cd/m2
Standard wideo: AHD-H, AHD-M, AHD-L, PAL, NTSC
Czas reakcji: 8 ms
Regulacja obrazu: Jasność, kontrast, nasycenie
Wejście wideo: 1x
Wejście audio: 1x
Obudowa: Tworzywo sztuczne
Temperatura pracy: -30...+70 oC
Zasilanie: zasilacz - 5V DC / akumulator - Li-Ion 3.7 V
Wymiary: 122 x 82 x 39 mm
Waga: 0.205 kg

Gwarancja producenta:

  • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Monitory CCTV