223V5LHSB2/00 - Monitor TFT TN 21.5"

wróć do: Monitory CCTV

AAA
  • product/12/sp465414625233041.jpg

Producent

223V5LHSB2/00 - Uniwersalny monitor TFT TN, o przekątnej ekranu 21.5". Cechuje się stabilnymi parametrami pracy, niezawodnością i jest w stanie wyświetlać obraz w maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 (HD). Jego dodatkowymi zaletami są:

  • Matryca TFT-TN - zapewnia dobrą jakość wyświetlanego obrazu i krótki czas reakcji (5 ms)
  • Podświetlenie LED - zapewnia szeroką paletę wyświetlanych barw i cechuje się niskim poborem prądu
  • Standardowe wejście HDMI - umożliwia skuteczną współpracę z praktycznie dowolnym rejestratorem

Monitor ze względu na nieduży pobór energii, długi czas życia i dobrą jakość wyświetlanego obrazu, sprawdza się świetnie w systemach CCTV. Można go śmiało polecać wszystkim osobom, które chcą zrealizować skuteczny system monitoringu w rozsądnej cenie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go jako monitor do komputera, odtwarzacza DVD, itp.

Matryca TFT-TN

Dobra jakość obrazu i krótki czas reakcji

Monitor zbudowano w oparciu o najpopularniejszą na rynku matrycę TFT TN (Twister Nematic). Gwarantuje ona dobrą jakość wyświetlanego obrazu, dzięki czemu sprawdza się w praktycznie dowolnych multimediach - rozpoczynając od pracy jako zwykły monitor do komputera, a kończąc jako skuteczne rozwiązanie w systemach CCTV.

Dodatkową zaletą technologii TFT TN jest jeden z najkrótszych czasów reakcji. Może ona płynnie wyświetlać dynamiczny obraz i niemal całkowicie eliminuj efekt smużenia. Jest do szczególnie duża zaleta dla osób, które spędzają sporą ilość czasu przed komputerem - obraz bez smużeń wolniej męczy oczy. Czas reakcji monitora 223V5LHSB2/00 wynosi zaledwie 5 ms.

Podświetlenie LED

Szeroki wachlarz barw, energooszczędność i nie tylko

W prezentowanym modelu podświetlenie matrycy zrealizowano w oparciu o diody LED. Pozwala ono na uzyskanie szerokiej palety barw (16.7 mln), znacznie większej niż w przypadku standardowych monitorów LCD. Kontrast dynamiczny wynosi aż 10 000 000:1, co gwarantuje naturalny, pełen życia obraz. Dodatkowo podświetlenie LED zapewnia:

  • Energooszczędność
  • Szybki start
  • Długą żywotność
  • Stosunkowo duży kąt widzenia

Wejście HDMI

Współpraca z większością rejestratorów

Monitor posiada standardowe wejście HDMI. Dzięki niemu, można go podłączyć do praktycznie dowolnego rejestratora, komputera osobistego lub odtwarzacza multimedialnego. Co za tym idzie, jest on uniwersalny.

Podstawa i stadard VESA

Miejsce montażu dostosowane do wymagań użytkownika

223V5LHSB2/00 umieszczono na standardowej podstawie, która umożliwia jego ustawienie na dowolnej płaskiej powierzchni. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie. Przy pomocy odpowiedniego uchwytu standardu VESA 100 x 100, istnieje możliwość przymocowania monitora na stałe do ściany. Co za tym idzie, użytkownik może umieścić monitor w praktycznie dowolnym, odpowiednim dla niego miejscu.

Parametry techniczne 223V5LHSB2/00:

Przekątna wyświetlacza: 21.5"
Rozdzielczość: Max. 1920 x 1080 (Full HD)
Podświetlenie: LED
Format ekranu: 16:9
Kontrast: 10 000 000:1
Jasność: 200 cd/m2
Ilość kolorów: 16.7 mln
Czas reakcji: 5 ms
Wejście wideo: 1x HDMI
Wymiary: 503 x 316 x 50 mm (+ podstawa)
Waga: 2.35 kg

Podobne produkty w kategorii: Monitory CCTV