BCS-MON7000W - Głośnomówiący monitor IP 7"

wróć do: Monitory

AAA
  • product/11/sp419714278891961.jpg

Producent

Głośnomówiący monitor sieciowy, zbudowany w oparciu o kolorowy wyświetlacz 7". Wykorzystuje komunikacje przez sieć IP, dzięki której może współpracować z licznymi urządzeniami systemu wideodomofonowego IP. Monitor cechuje się również niezawodnością, wysoką jakością wykonania i eleganckim wyglądem.

BCS-MON7000W może obsłużyć do 20 stacji bramowych IP, dzięki czemu świetnie sprawdza się w systemach osiedlowych. Równocześnie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować go w domach jednorodzinnych.

Ekran

Obsługuj system przy pomocy ekranu dotykowego

MON7000W jest wyposażony w pojemnościowy ekran, o przekątnej 7". Dzięki niemu jest w stanie wyświetlać dobrej jakości obraz w rozdzielczości 800 x 480. Dodatkowo model posiada intuicyjny interfejs graficzny, który w połączeniu z dotykowym ekranem, umożliwia łatwe sterowanie systemem. Obok ekranu znajduje się 5 przycisków szybkiego dostępu, do sterowania podstawowymi funkcjami wideodomofonu.

Interfejs sieciowy

Stwórz rozbudowany system

System wideodomofonowy BCS, komunikuje się po sieci internetowej. Ogranicza ilość wymaganych przewodów połączeniowych do jedynie kabla UTP, wpiętego do dedykowanego switcha. Interfejs sieciowy umożliwia również współprace z bardzo szerokim wachlarzem urządzeń - 20 paneli zewnętrznych, 6 monitorów w jednym lokalu i 32 kamery IP serii LINE. Dodatkową zaletą transmisji danych przez sieć, jest możliwość realizacji zasilania monitora ze switcha BCS-SP06 (zasilanie PoE).

Funkcje wideodomofonu

W pełni wykorzystaj funkcjonalność systemu

BCS MON7000W cechuje się wysoką funkcjonalnością, która umożliwia użytkownikowi dostosowanie parametrów pracy systemu dokładnie do swoich potrzeb. Do podstawowych funkcji należą:

  • Przeglądanie historii połączeń
  • Odtwarzanie plików audio / wideo, nagranych przez panel zewnętrzny
  • Zapis zdjęć osoby odwiedzającej
  • Wywołanie dodatkowego monitora lub monitora w innym lokalu
  • Podgląd obrazu z kamer BCS CCTV IP
  • Zarządzanie dodatkowymi detektorami alarmowymi
  • Czyszczenie - Blokuje ekran na 45 sekund
  • DND - Nie przeszkadzać

Współpraca

Rozbuduj system o czujki alarmowe

BCS-MON7000W został wyposażony w 8 wejść przekaźnikowych NO / NC, które umożliwiają podłączenie dodatkowych czujników. Po aktywacji jednego z nich, monitor włączy sygnalizację akustyczną i zapisze w pamięci alarmu informacje o tym zdarzeniu.

Możliwości regulacji

Dostosuj parametry pracy do swoich wymagań

Monitor daje użytkownikowi możliwość regulacji głośności rozmowy i sygnału wywołania. Istnieje również możliwość zmiany czasu wywołania, rozmowy oraz nagrania wideo. Wszystkie opcje są dostępne z poziomu menu ekranowego monitora.

Parametry techniczne BCS-MON7000W:

Typ: Cyfrowy
Obsługa: Głośnomówiący
Ilość obsługiwanych wejść: 20
Wbudowana pamięć: TAK
Funkcja interkomu: TAK
Ekran: Pojemnościowy, 7"
Regulacja głośności wywołania: TAK
Regulacja głośności rozmowy: TAK
Kolor: Biały
Wymiary: 221.1 x 154.3 x 25.5 mm
Zasilanie: 12V DC, PoE

Gwarancja producenta:

  • 36 miesięcy

Podobne produkty w kategorii: Monitory