BCS-MON7000B - Głośnomówiący monitor IP

wróć do: Monitory

AAA
  • product/11/sp402514093157011.jpg

Producent

BCS-MON7000B - Kolorowy monitor głośnomówiący, przystosowany do współpracy z sieciowym systemem wideodomofonowym BCS. Doskonale sprawdza się w rozwiązaniach zarówno domów jednorodzinnych, jak również rozbudowanych systemach osiedlowych - Łączność po protokole TCP/IP, umożliwia współpracę monitora z aż 20 stacjami bramowymi jednocześnie. Ponadto model cechuje się nowoczesnym, eleganckim designem, dzięki któremu z łatwością można go wkomponować w wystrój każdego pomieszczenia.

Ekran

Obsługuj system przy pomocy ekranu dotykowego

MON7000B jest wyposażony w pojemnościowy ekran, o przekątnej 7". Dzięki niemu jest w stanie wyświetlać dobrej jakości obraz w rozdzielczości 800 x 480. Dodatkowo model posiada intuicyjny interfejs graficzny, który w połączeniu z dotykowym ekranem, umożliwia łatwe sterowanie systemem. Obok ekranu znajduje się 5 przycisków szybkiego dostępu, do sterowania podstawowymi funkcjami wideodomofonu.

Interfejs sieciowy

Stwórz rozbudowany system

System wideodomofonowy BCS, komunikuje się po sieci internetowej. Ogranicza ilość wymaganych przewodów połączeniowych do jedynie 1 kabla ethernetowego, wpiętego do dedykowanego switcha. Interfejs sieciowy umożliwia również współprace z bardzo szerokim wachlarzem urządzeń - 20 paneli zewnętrznych, 6 monitorów w jednym lokalu i 32 kamery IP serii LINE. Dodatkową zaletą transmisji danych przez sieć, jest możliwość realizacji zasilania monitora ze switcha BCS-SP06 (zasilanie PoE).

Funkcje wideodomofonu

W pełni wykorzystaj funkcjonalność systemu

BCS MON7000B cechuje się wyjątkowo wysoką funkcjonalnością, która umożliwia użytkownikowi dostosowanie parametrów pracy systemu dokładnie do swoich potrzeb. Do podstawowych funkcji należą:

  • Przeglądanie historii połączeń
  • Odtwarzanie plików audio / wideo, nagranych przez panel zewnętrzny
  • Zapis zdjęć osoby odwiedzającej
  • Wywołanie dodatkowego monitora lub monitora w innym lokalu
  • Podgląd obrazu z kamer BCS CCTV IP
  • Zarządzanie dodatkowymi detektorami alarmowymi
  • DND - Nie przeszkadzać

Współpraca

Rozbuduj system o czujki alarmowe

BCS-MON7000B został wyposażony w 8 wejść przekaźnikowych NO / NC, które umożliwiają podłączenie dodatkowych czujników. Po aktywacji jednego z nich, monitor włączy sygnalizację akustyczną i zapisze w pamięci alarmu informacje o tym zdarzeniu.

Możliwości regulacji

Dostosuj parametry pracy do swoich wymagań

Monitor daje użytkownikowi możliwość regulacji głośności rozmowy i sygnału wywołania. Istnieje również możliwość zmiany czasu wywołania, rozmowy oraz nagrania wideo. Wszystkie opcje są dostępne z poziomu menu ekranowego monitora.

Parametry techniczne BCS-MON7000B:

Typ: Cyfrowy
Obsługa: Głośnomówiący
Ilość obsługiwanych wejść: 20
Wbudowana pamięć: TAK
Funkcja interkomu: TAK
Ekran: Pojemnościowy, 7"
Regulacja głośności wywołania: TAK
Regulacja głośności rozmowy: TAK
Wymiary: 221.2 x 154.3 x 25.5 mm
Zasilanie: 12V DC, PoE

Gwarancja:

  • 36 miesięcy

Podobne produkty w kategorii: Monitory