INT-SF-BSB - Klawiatura strefowa

wróć do: Klawiatury, manipulatory

AAA
  • product/10/sp398614093188141.jpg

Producent

INT-SF-BSB - Klawiatura strefowa, dedykowana do współpracy z centralami alarmowymi serii INTEGRA i INTEGRA Plus. Przystosowana do montażu wewnątrz pomieszczeń, umożliwia sterowanie 1 strefą alarmową - załącz / wyłącz czuwanie, zmień hasło, wywołaj alarm:

  • NAPAD
  • POŻAR
  • POMOC

Wygląd zewnętrzny i sygnalizacja pracy:

INT SF została wyposażona w klasyczną klawiaturę numeryczną z podświetlanymi przyciskami, umożliwiającą łatwą obsługę przy braku dobrego oświetlenia. Klawiatura posiada diodowa reprezentację stanu strefy i zabezpieczenie antysabotażowe, chroniące przed nieautoryzowanym otwarciem i oderwaniem obudowy. Na jej wyposażeniu znajduje się również przetwornik piezoelektryczny, dający możliwość ustawienia sygnalizacji dźwiękowej dla poszczególnych zdarzeń w systemie.

Praca jako urządzenie kontroli dostępu:

INT-SF-BSB może pracować jako kontroler pojedynczego przejścia. Jest wyposażona w przekaźnik do sterowania elektroczaczepem lub ryglem i posiada wejście do podłączenia czujki otwarcia drzwi.

Dodatkowe cechy:

  • Klawiatura charakteryzuje się nowoczesnym designem, dzięki któremu komponuje się z wystrojem każdego pomieszczenia. Jest doskonałym rozszerzeniem maniupilatorów INT-KLFR, INT-TSi, INT-TSG i INT-KSG
  • Cechuje się również stosunkowo prostą instalacją i konfiguracją. Konfiguracja odbywa się z poziomu manipulatora lub przy pomocy programu DloadX

Parametry techniczne INT-SF-BSB:

Rodzaj manipulatora: Strefowy
Współpraca z centralami: INTEGRA
Kolor podświetlenia: Biały
Klasa środowiskowa: II
Temperatura pracy: -10...+55 oC
Certyfikat EN50131: Grade 2 / 3
Napięcie zasilania (± 15%): 12 V
Pobór prądu (gotowość): 20 mA
Max pobór prądu: 40 mA
Wymiary: 80 x 143 x 25 mm

Pliki do pobrania dla INT-SF-BSB - Klawiatura strefowa

BCS/INT-SF-BSB-kart.pdf
BCS/INT-SF-BSB-ins.pdf

Podobne produkty w kategorii: Klawiatury, manipulatory