INT-TSH-WSW - Manipulator z ekranem dotykowym 7"

wróć do: Klawiatury, manipulatory

AAA

Producent

Manipulator z ekranem dotykowym, umożliwiający obsługę i programowanie central serii INTEGRA i VERSA. Wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, cechuje się stabilnymi parametrami pracy i niezawodnością. Jego dodatkowymi zaletami są:

 • Intuicyjny interfejs użytkownika, umożliwiający łatwą obsługę systemu
 • Możliwość programowania MAKRO poleceń, dostosowanych do wymagań użytkownika
 • Swobodna optymalizacja wyświetlanych informacji na panelu głównym
 • Obsługa funkcji ratunkowych - NAPAD, POŻAR, POMOC
 • Wbudowane gniazdo na kartę microSD i dodatkowe 2 wejścia przewodowe

Manipulator INT-TSH-WSW jest doskonałym wyborem dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie prostotę użytkowania, połączoną z funkcjonalnością. Ze względu na możliwość sterowania zarówno funkcjami alarmowymi i funkcjami automatyki, polecamy go do systemów zbudowanych w oparciu o centrale INTEGRA - systemów które integrują alarm z automatyką inteligentnego domu. Dodatkowo, walory funkcjonalne manipulatora są podkreślane przez jego nowoczesny, elegancki wygląd. Bez większych problemów można go wkomponować w wystrój każdego pomieszczenia.

Uwaga! Manipulator współpracuje z centralami INTEGRA z firmware v.1.14 lub nowszym i centralami VERSA z firmware v.1.06 lub nowszym.

Ekran dotykowy

Intuicyjna obsługa systemu

Cechą charakterystyczną manipulatora INT-TSH-WSW jest wbudowany duży, 7" ekran dotykowy. Dzięki niemu codzienna obsługa całego systemu monitoringu jest wyjątkowo prosta - aby wywołać interesującą nas funkcję, wystarczy kliknąć na odpowiednią ikonę.

Sposób sterowania z poziomu interfejsu graficznego, przypomina obsługę współczesnych smartfonów lub tabletów. Podobnie jak w ich przypadku, jest ona intuicyjna i nie powinna sprawiać najmniejszych problemów. Nawet osoby, które nigdy wcześniej nie widziały modelu INT-TSH-WSW, powinny poradzić sobie z jego obsługą.

Funkcje MAKRO

Funkcjonalność dostosowana do wymagań użytkownika

Manipulator poza standardowymi przyciskami funkcyjnymi (np. załączenie / wyłączenie czuwania), udostępnia również przyciski MAKRO. MAKRO polecenia to złożone sekwencje, wykonywanych po sobie funkcji alarmu i automatyki domowej. Dzięki nim codzienna obsługa systemu jest jeszcze prostsza i bardziej spersonalizowana.

Przyciski MAKRO mogą być swobodnie konfigurowane przez użytkownika, który sam przypisuje pod do nich, interesujące go funkcje. Makra są doskonałym rozwiązaniem do realizacji funkcjonalności inteligentnego domu, zbudowanego w oparciu o centrale serii INTEGRA. Przykładowymi kombinacjami mogą być:

 • Zasłonięcie rolet i załączenie oświetlenia w ogrodzie
 • Rozbrojenie strefy "garaż" i otwarcie bramy garażowej
 • Rozbrojenie strefy "parter" i odsłonięcie rolet

Możliwości są pratycznie nieograniczone. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i potrzeb.

Optymalizacja wyświetlania

Możliwość dostosowania wyświetlanych informacji do wymagań użytkownika

Kolejną zaletą manipulatora jest możliwość swobodnego filtrowania informacji, które są wyświetlane na panelu. Dzięki czemu dostęp do interesujących nas informacji o obecnym stanie systemu jest wyjątkowo szybki - wystarczy zerknąć na ekran i wiemy co dzieje się na obiekcie.

Funkcje ratunkowe

Natychmiastowe wezwanie pomocy

INT-TSG posiada wbudowane funkcje alarmowe NAPAD, POŻAR, POMOC (alarm medyczny). Są one niezwykle użyteczne, gdy system jest połączony ze stacją monitorującą (firma ochroniarska) lub współpracuje z modułem GSM. Przykładowo:

 • Wywołanie cichej funkcji NAPAD, wysyła informacje od firmy ochroniarskiej, że ktoś włamał się do naszego domu. Włamywacz nie będzie nawet wiedział o alarmie.
 • System alarmowy zamontowany w domu starszej pani - funkcją POMOC, wysyła SMS'a do mieszkającego obok syna, że źle się czuje i potrzebuje pomocy.

Kieszeń na kartę microSD

Łatwa aktualizacja i możliwość wgrania dodatkowej grafiki

We wnętrzu manipulatora znajduje się gniazdo na standardową kartę microSD. Można na niej umieścić:

 • Dodatkowe ikony do funkcji MAKRO
 • Zdjęcia wykorzystywane w pokazie slajdów (w trakcie bezczynności systemu)
 • Nową wersję oprogramowania, która posłuży do aktualizacji

Dodatkowe wejścia

Funkcjonalność ekspandera dla central INTEGRA

Manipulator posiada 2 dodatkowe wejścia przewodowe, obsługiwane w przypadku współpracy z centralami serii INTEGRA. Umożliwiają one podłączenie standardowych czujek NO / NC, czujek wibracyjnych i roletowych. Tak więc manipulator jest również mini ekspanderem systemu.

Dodatkowe zalety:

 • Zabezpieczenie antysabotażowe przed otwarciem obudowy i oderwaniem od podłoża
 • Wbudowany przetwornik piezoelektryczny do sygnalizacji dźwiękowej
 • Manipulator jest również dostępny w innych wersjach kolorystycznych - czarna (INT-TSG-BSB) i szara (INT-TSG-SSW)

Parametry techniczne INT-TSH-WSW:

Rodzaj manipulatora: Dotykowy
Przekątna ekranu: 7"
Współpraca z centralami: INTEGRA i VERSA
Ilość wejść: 2
Klasa środowiskowa: II
Napięcie zasilania (± 15%): 12 V
Pobór prądu (gotowość): 450 mA
Max pobór prądu: 550 mA
Temperatura pracy: -10...+55 oC
Wymiary: 196 x 129 x 22 mm
Gwarancja producenta: 36 miesięcy

Podobne produkty w kategorii: Klawiatury, manipulatory