BCS-DVR-KN-II - Klawiatura sterująca do kamer obrotowych i rejestratorów BCS

wróć do: Obrotnice, sterowniki

AAA
  • product/10/sp395914074917051.jpg
  • product/10/sp395914074917052.jpg
  • product/10/sp395914074917063.jpg
  • product/10/sp395914074917074.jpg
  • product/10/sp395914074917085.jpg

Producent

BCS-DVR-KN-II - Sieciowa klawiatura sterująca, do programowania i obsługi systemu monitoringu, zbudowanego w oparciu o kamery obrotowe rejestratory BCS. Charakteryzuje się nowoczesnym designem i bardzo wysoką funkcjonalnością. Dzięki niej istnieje możliwość pełnego wykorzystania potencjału systemu IP. Klawiatura została wyposażona w joystick, wyświetlacz LCD i liczne przyciski funkcyjne. Dostosowany do użytkownika interfejs zewnętrzny sprawia, że korzystanie z klawiatury jest wyjątkowo proste i intuicyjne.

Dostęp przez internet:

BCS-DVR-KN-II została wyposażona w gniazdo RJ-45, dzięki któremu może zostać podłączona do sieci internetowej. Aby zrealizować połączenie wystarczy wpiąć klawiaturę do switcha lub routera i odpowiednio je skonfigurować. Klawiatura komunikuje się ze współpracującymi urządzeniami przy pomocy sieci Ethernet. Połączenie z internetem daje dodatkowo możliwość zdalnej pracy z klawiaturą - podgląd, sterowanie i zmiana parametrów systemu monitoringu.

Współpracujące urządzenia i funkcjonalność:

BCS-DVR-KN-II obsługuje najpopularniejsze protokoły komunikacyjne do sterowania głowicami obrotowymi - Pelco-P, Pelco-D, DH-SD. Dzięki nim może skutecznie współpracować z kamerami obrotowymi innych producentów, niż BCS. Do komunikacji z rejestratorami cyfrowymi używa protokołów DH1 / DH2. Bardzo dużą zaletą klawiatury jest możliwość pełnej obsługi systemu monitoringu. Umożliwia np. sterowanie przesłoną, ostrością lub ogniskową podłączonych kamer. Daje również możliwość wyzwalania presetów, realizuje funkcje auto-skanowania, tras patrolowych, itp..

Zastosowanie:

Klawiatura ze względu na bardzo wysoką funkcjonalność, doskonale sprawdza się w dużych i skomplikowanych systemach IP. Przykładowo może być stosowana w pomieszczeniach ochrony - daje osobie obserwującej łatwą kontrolę nad systemem oraz umożliwia szybkie wykonanie odpowiedniego manewru kamerą w przypadku wykrycia czegoś podejrzanego.

Zarządzanie systemem monitoringu:

Każde dołączone do klawiatury urządzenie posiada identyfikator ID. Wybór elementu którym chcemy sterować jest dokonywany przez wprowadzenie właściwego identyfikatora.

Parametry technicnze BCS-DVR-KN-II:

Interfejs komunikacyjny: RJ-45
Interfejs sieciowy: TAK
Wyświetlacz: LCD
Protokoły dla kamer: Pelco-P, Pelco-D, DH-SD
Protokoły dla rejestratorów: DH1, DH2
Joystick: TAK
Złącza USB: TAK
Temperatura pracy: +10...+55 oC

Gwarancja:

  • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Obrotnice, sterowniki