BCS-P-KN - Klawiatura sterująca do systemu BCS POINT

wróć do: Obrotnice, sterowniki

AAA
  • product/13/sp480614718702241.jpg

Producent

BCS-P-KN - sieciowy pulpit sterujący, dedykowany do pracy w systemie monitoringu BCS POINT. Niezawodny i funkcjonalny, umożliwia wygodne programowanie i sterowanie całym systemem CCTV. Cechami charakterystycznymi pulpitu są:

  • Wbudowany wyświetlacz LCD, liczne przyciski funkcyjne i klawiatura numeryczna
  • Wbudowany 3-osiowy joystick
  • Połączenie RJ-45

Zastosowanie:

Pulpity sterujące zostały zaprojektowane z myślą o pomieszczeniach ochrony, w których jedna osoba ciągle obserwuje co dzieje się na obiekcie. Po nabraniu pewnego doświadczenia w obsłudze, jest ona w stanie prowadzić znacznie skuteczniejszą obserwację dużego obiektu. Pulpity sprawdzają się również w standardowych systemach BCS POINT. Dzięki nim, praca administratorów systemów jest znacznie szybsza i łatwiejsza.

Wyświetlacz LCD i przyciski funkcyjna

Łatwa i intuicyjna obsługa

Klawiatura BCS-P-KN posiada wbudowany wyświetlacz LCD, liczne przyciski funkcyjne i klawiaturę numeryczną. Dzięki nim programowanie, zmiana parametrów pracy i codzienna obsługa monitoringu są wyjątkowo proste. Z poziomu klawiatury użytkownik może w pełni sterować wszystkimi funkcjami systemu CCTV.

Joystick

Łatwe sterowanie kamerami PTZ

Klawiatura posiada również 3-osiowy joystick (pion, poziom, zoom). Dzięki niemu, możliwe jest wyjątkowo łatwe sterowanie głowicami obrotowymi kamer PTZ. Kamery są sterowane przez rejestrator.

Parametry techniczne BCS-P-KN:

Interfejs komunikacyjny: RJ-45
Interfejs sieciowy: TAK
Wyświetlacz: LCD
Joystick: TAK
Zasilanie: 12V DC

Gwarancja producenta:

  • 36 miesięcy

Podobne produkty w kategorii: Obrotnice, sterowniki