Kamery IP Mobotix w naszej ofercie

Kamery IP Mobotix w naszej ofercie

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż w naszej ofercie pojawiły się profesjonalne kamery IP niemieckiej firmy MOBOTIX.

Są to nowoczesne, megapixelowe kamery bardzo wysokiej jakości. Zastosowane przetworniki kolorowe o rozdzielczości 3Mpx (QXGA - 2048x1536), dają możliwość obserwacji z około 7,5 razy większą szczegółowością, w stosunku do tradycyjnych kamer PAL. Skanowanie progresywne, powoduje dalsze, znaczne poprawienie jakości obrazu w stosunku do skanowania międzyliniowego używanego w kamerach analogowych.

Urządzenia te wyróżniają się spośród innych tego typu kamer, wyjątkową innowacyjnością i uniwersalnością zastosowań a także ogromną ilością funkcji. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w przeciwieństwie do systemów innych producentów, kompletne oprogramowanie zostało zaimplementowane wewnątrz kamery, co powoduje całkowicie autonomiczną pracę oraz bezawaryjność systemu nawet w przypadku awarii sieci komputerowej. Innym wyjątkowo unikalnym i innowacyjnym rozwiązaniem jest kamera hemisferyczna Q24, dająca niesamowite możliwości.

Szczegóły znajdą Państwo w opisach poszczególnych urządzeń. Zapraszamy również do konsultacji telefonicznej oraz do składania zapytań pocztą e-mail.

Lista oferowanych kamer: