DRC-3UCHD - 3-abonentowy panel bramowy, kamera 1.3 Mpx

wróć do: Panele bramowe

AAA

Producent

DRC-3UCHD - 3-abonenowy panel bramowy, dedykowany do pracy w systemie wideodomofonu analogowego COMMAX. Zbudowany z wysokiej klasy komponentów, cechuje się niezawodnością i stabilnymi parametrami pracy przez długi okres czasu. Do elementów wyróżniających stację bramową DRC-3UCHD można zaliczyć:

  • Linia wzornicza "Blue Crystal"
  • Możliwość współpracy z monitorami analogowymi HD COMMAX (4-żyłowymi)
  • Wbudowana kolorowa kamera 1.3 Mpx (rozdzielczość obrazu: 1280 x 960)
  • Szeroki kąt widzenia: 75o w poziomie / 60o w pionie
  • Możliwość regulacji kąta widzenia w pionie i poziomie, w zakresie + / - 12o
  • Doświetlenie diodami światła białego
  • Instalacja: 4-żyłowa + obwód elektrozaczepu
  • Szczelna, metalowa obudowa
  • Podtynkowy montaż

Model DRC-3UCHD znajduje zastosowanie w klasycznych systemach wideodomofonów domów wielorodzinnych lub niewielkich kamienicach. Prosty w montażu i obsłudze jest doskonałym wyborem dla osób, które poszukują klasycznych rozwiązań i wymagają najwyższej jakości obrazu. Panel znajduje również zastosowanie w innych obiektach, takich jak siedziby firm lub zbiorcze pomieszczenia biurowe.

Kamera 1.3 Mpx

Wysoka jakość generowanego obrazu
Do budowy panelu DRC-3UCHD wykorzystano dobrej jakości kamerę 1.3 Mpx. Generuje ona płynny i szczegółowy materiał wideo, w maksymalnej rozdzielczości 1280 x 960 pikseli. Obraz o takiej rozdzielczości umożliwia bezproblemowe rozpoznawanie osoby stojącej przed panelem, nawet gdy ta znajduje się w sporej odległości.

Uwaga!
Panel bramowy współpracuje poprawnie z monitorem serii CDV-704MA. Na innych monitorach COMMAX obraz z kamery nie może być wyświetlany.

Stałoogniskowy obiektyw

Szeroki kąt widzenia kamery
Kamera jest również wyposażona w stałoogniskowy obiektyw, zapewniający szeroki kąt widzenia: 75o w poziomie / 60o w poziomie. Użytkownik ma również możliwość regulacji położenia obiektywu w pionie i poziomie, w zakresie + / - 12o. Dzięki tej właściwości wysokość montażu panelu jest znacznie bardziej elastyczna. Stację bramową można zamontować na dogodnej wysokości, a następnie odpowiednio dostosować obszar obserwacji kamery.

Diody światła białego

Poprawna praca w nocy
Na wyposażeniu panelu bramowego znajduje się również oświetlacz nocny, zrealizowany w oparciu o diody LED światła białego. Dzięki oświetlaczowi kamera może prowadzić prawidłową obserwację w nocy, w warunkach słabego oświetlenia, a nawet całkowitej ciemności.

Metalowa obudowa

Odporna na wpływ czynników pogodowych
Panel bramowy umieszczono w szczelnej obudowie zewnętrznej, wykonanej z metalu. Cechuje się ona wysoką klasą szczelności i zapewnia praktycznie całkowitą odporność na wpływ czynników pogodowych. Umożliwia tym samym bezawaryjną pracę na zewnątrz.

Parametry techniczne DRC-3UCHD:

Ilość abonentów: 3
Rozdzielczość obrazu: 1280 x 960
Regulacja kamery: Pion / poziom: + / - 12o
Podświetlenie nocne: TAK
Kąt widzenia: Poziom: 75o / pion: 60o
Ilość przycisków: 3
Wyjścia: 1x NO
Obudowa: Metalowa
Temperatura pracy: -20...+50 oC
Montaż podtynkowy: TAK
Zasilanie: 12 V DC
Wymiary: Panel: 248 x 130 x 10 / puszka podtynkowa: 238 x 121 x 36 mm

Podobne produkty w kategorii: Panele bramowe