DRC-41UNHD/RFID - 1-abonentowy panel bramowy, kamera 1.3 Mpx, czytnik UNIQUE

wróć do: Panele bramowe

AAA
 • product/17/sp674315439301041.jpg

Producent

DRC-41UNHD/RFID - 1-abonentowy panel bramowy, przystosowany do pracy w systemie wideodomofonu analogowego COMMAX. Zbudowany z dobrej jakości elementów cechuje się niezawodnością i stabilnymi parametrami pracy przez długi czas. Do elementów wyróżniających panelu można zaliczyć:

 • Możliwość współpracy z monitorami analogowymi HD COMMAX (4-żyłowymi)
 • Wbudowana kolorowa kamera 1.3 Mpx (rozdzielczość obrazu: 1280 x 960)
 • Szeroki kąt widzenia: 75o w poziomie / 60o w pionie
 • Możliwość regulacji kąta widzenia w pionie i poziomie, w zakresie + / - 10o
 • Doświetlenie diodami światła białego
 • Wbudowany czytnik zbliżeniowy UNIQUE 125 kHz
 • Wbudowane wyjście przekaźnikowe NO / NC (max. 5 A)
 • Instalacja: 4-żyłowa + obwód elektorozaczepu
 • Szczelna, metalowa obudowa
 • Podtynkowy montaż

Panel bramowy DRC-41UNHD/RFID znajduje zastosowanie w podstawowych systemach domów jednorodzinnych. Prosty w montażu i obsłudze, jest doskonałym wyborem dla osób, które poszukują niezawodne systemu wideodomofonu i wymagają najwyższej jakości obrazu. Panel znajduje również zastosowanie w innych obiektach, takich jak np. siedziby firm lub pomieszczenia biurowe.

Kamera 1.3 Mpx

Wysoka jakość generowanego obrazu
Cechą charakterystyczną panelu bramowego DRC-41UNHD/RFID jest wbudowana kamera wysokiej rozdzielczości. Generuje ona płynny, szczegółowy i pełen naturalny kolorów obraz, w maksymalnej rozdzielczości 1280 x 960. Materiał wideo o takiej jakości umożliwia bezproblemową identyfikację osoby dzwoniącej - nawet gdy ta znajduje się w sporek odległości od panelu bramowego.

Uwaga!
Panel bramowy współpracuje poprawnie z monitorem serii CDV-704MA. Na innych monitorach COMMAX obraz z kamery nie może być wyświetlany.

Stałoogniskowy obiektyw

Szeroki kąt widzenia kamery
Kamera jest również wyposażona w stałoogniskowy obiektyw, zapewniający szeroki kąt widzenia: 75o w poziomie / 60o w poziomie. Użytkownik ma również możliwość regulacji położenia obiektywu w pionie i poziomie, w zakresie + / - 10o. Dzięki tej właściwości wysokość montażu panelu jest znacznie bardziej elastyczna. Stację bramową można zamontować na dogodnej wysokości, a następnie odpowiednio dostosować obszar obserwacji kamery.

Diody światła białego

Poprawna praca w nocy
Na wyposażeniu panelu bramowego znajduje się również oświetlacz nocny, zrealizowany w oparciu o diody LED światła białego. Dzięki oświetlaczowi kamera może prowadzić prawidłową obserwację w nocy, w warunkach słabego oświetlenia, a nawet całkowitej ciemności.

Czytnik UNIQUE 125 kHz

Wygodna obsługa elektrozaczepu
Cechą charakterystyczną panelu serii RFID jest wbudowany czytnik kart zbliżeniowych UNIQUE 125 kHz. Przy jego pomocy użytkownik może w łatwy sposób sterować elektrozaczpem lub zworą magnetyczną - wystarczy że zbliży zapisany w pamięci transponder zbliżeniowy. Ta drobna funkcjonalność znacznie ułatwia codzienną obsługę systemu wideodomofonu. W pamięci czytnika można zapisać do 1003 indywidualnych transponderów i instalator ma możliwość regulowania czasu otwarcia w zakresie 1 - 120 sekund.

Uwaga!
Czytnik RFID wymaga zastosowania dodatkowego zasilacza 12 V DC.

Wyjście przekaźnikowe

Współpraca z dowolnym elektrozaczepem
Panel bramowy DRC-41UNHD/RFID posiada standardowe wyjście przekaźnikowe typu NO / NC, o maksymalnej obciążalności 5 A. Dzięki niemu, może on współpracować z elektrozaczepami klasycznymi, elektrozaczepami rewersyjnymi i zworami elektromagnetycznymi. Panel jest również wyposażony w złącze przycisku wyjścia. Przy pomocy przycisku, użytkownik opuszczający teren posesji może szybko zwolnić elektrozaczep, bez konieczności sięgania po klucz do furtki.

Metalowa obudowa

Odporna na wpływ czynników pogodowych
Panel bramowy umieszczono w szczelnej obudowie zewnętrznej, wykonanej z metalu. Cechuje się ona wysoką klasą szczelności i zapewnia praktycznie całkowitą odporność na wpływ czynników pogodowych. Umożliwia tym samym bezawaryjną pracę na zewnątrz.

Parametry techniczne DRC-41UNDH/RFID:

Ilość abonentów: 1
Rozdzielczość obrazu: 1280 x 960
Regulacja kamery: Pion / poziom: + / - 10o
Podświetlenie nocne: TAK
Kąt widzenia: Poziom: 75o / pion: 60o
Ilość przycisków: 1
Wyjścia: 1x NO, 1x NO / NC
Wbudowany czytnik: TAK
Obudowa: Metalowa
Temperatura pracy: -20...+50 oC
Montaż podtynkowy: TAK
Zasilanie: 12 V DC
Wymiary: Panel: 182 x 130 x 10 / puszka podtynkowa: 172 x 121 x 36 mm

Podobne produkty w kategorii: Panele bramowe