DRC-41UN/RFID - 1-abonentowy panel bramowy; czytnik UNIQUE

wróć do: Panele bramowe

AAA

Producent

DRC-41UN/RFID - 1-abonentowy panel bramowy, przystosowany do pracy w systemie wideodomofonu analogowego COMMAX. Zbudowany z dobrej jakości elementów cechuje się niezawodnością i stabilnymi parametrami pracy przez długi czas. Do elementów wyróżniających panelu można zaliczyć:

 • Możliwość współpracy z dowolnymi monitorami analogowymi COMMAX (4-przewodowymi)
 • Kolorowa kamera z przetwornikiem obrazu w technologii CMOS
 • Stałoogniskowy obiektyw zapewniający kąt widzenia: 68o w poziomie i 55o w pionie
 • Możliwość regulacji kąta widzenia w pionie i poziomie, w zakresie + / - 10o
 • Doświetlenie diodami światła białego
 • Wbudowany czytnik zbliżeniowy UNIQUE 125 kHz
 • Wbudowane wyjście przekaźnikowe NO / NC (max. 5 A)
 • Praca w standardzie PAL
 • Instalacja: 4-przewodowa + obwód elektrozaczepu
 • Zewnętrzna, metalowa obudowa
 • Podtynkowy montaż
 • Zasilanie 12V DC (wymagany dodatkowy zasilacz)

Panel bramowy DRC-41UN/RFID znajduje zastosowanie w podstawowych systemach domów jednorodzinnych. Prosty w montażu i obsłudze, jest doskonałym wyborem dla osób, które poszukują niezawodnego i ekonomicznego wideodomofonu.

Kamera z przetwornikiem CMOS

Dobra jakość generowanego obrazu

Do budowy panelu bramowego DRC-41UN/RFID wykorzystano kolorową kamerę, z przetwornikiem obrazu wykonanym w technologii CMOS. Generuje ona płynny, dobrej jakości materiał wideo, dzięki któremu identyfikacja osób dzwoniących nie powinna sprawiać najmniejszych problemów. Kamera jest również wyposażona w stałoogniskowy obiektyw, zapewniający stosunkowo szeroki kąt widzenia:

 • 68o w poziomie
 • 55o w pionie

Dodatkową zaletą kamery jest możliwość regulacji położenia obiektywu w pionie i poziomie, w zakresie + / - 10o. Dzięki czemu panel można zamontować na różnej wysokości, a następnie odpowiednio dostosować obszar, który kamera ma obserwować.

Oświetlenie nocne

Poprawna praca w warunkach ciemności

Stacja bramowa jest również wyposażona w oświetlenie nocne, zrealizowane w oparciu o diody LED światła białego. Dzięki oświetleniu kamera może prowadzić prawidłową obserwację w nocy, w warunkach słabego oświetlenia, a nawet całkowitej ciemności.

Czytnik UNIQUE 125 kHz

Wygodna obsługa elektrozaczepu

Cechą charakterystyczną panelu serii RFID jest wbudowany czytnik kart zbliżeniowych UNIQUE 125 kHz. Przy jego pomocy użytkownik może w łatwy sposób sterować elektrozaczpem lub zworą magnetyczną - wystarczy że zbliży zapisany w pamięci transponder zbliżeniowy. Ta drobna funkcjonalność znacznie ułatwia codzienną obsługę systemu wideodomofonu. W pamięci czytnika można zapisać do 1003 indywidualnych transponderów i instalator ma możliwość regulowania czasu otwarcia w zakresie 1 - 120 sekund.

Wyjście przekaźnikowe

Współpraca z dowolnym elektrozaczepem

Panel bramowy DRC-41UN/RFID posiada standardowe wyjście przekaźnikowe typu NO / NC, o maksymalnej obciążalności 5 A. Dzięki niemu, może on współpracować z elektrozaczepami klasycznymi, elektrozaczepami rewersyjnymi i zworami elektromagnetycznymi. Panel jest również wyposażony w złącze przycisku wyjścia. Przy pomocy przycisku, użytkownik opuszczający teren posesji może szybko zwolnić elektrozaczep, bez konieczności sięgania po klucz do furtki.

Metalowa obudowa

Odporna na wpływ czynników pogodowych

Stacje bramową umieszczono w obudowie zewnętrznej, wykonanej z metalu. Zapewnia ona dobrą odporność na wpływ czynników pogodowych, dzięki czemu może ona bezawaryjnie pracować na zewnątrz. Stacja jest przystosowana do montażu podtynkowego.

Parametry techniczne DRC-41UN/RFID:

Ilość abonentów: 1
Przetwornik kamery: CMOS
Regulacja kamery: + / - 12o
Podświetlenie nocne: TAK
Kąt widzenia: Poziom - 68o, pion - 55o
Ilość przycisków: 1
Wyjścia: 1x przekaźnikowe NO / NC
Wbudowany czytnik: TAK
Obudowa: Metalowa
Temperatura pracy: -20...+50 oC
Montaż podtynkowy: TAK
Zasilanie: 12V DC
Wymiary: 182 x 130 x 46 mm
Waga: 0.45 kg

Podobne produkty w kategorii: Panele bramowe