Wiha 42062 - Automatyczne narzędzie do zdejmowania izolacji

wróć do: Narzędzia

AAA

Producent

Wiha 42062 - Automatyczne narzędzie do zdejmowania izolacji. Wyjątkowo proste w obsłudze narzędzie do zdejmowania izolacji z przewodów różnego rodzaju. Narzędzie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, co pozwala na użytkowanie przez wiele lat.

Prosty sposób zdejmowania izolacji

Narzędzie do usuwania płaszcza
Narzędzie Wiha 42062 zostało zaprojektowane, aby ułatwić pracę instalatorom i elektrykom. Z pomocą tych szczypiec możliwe jest zdejmowanie izolacji z kabli o przekroju od 0,03 do 16 mm2. Regulowany ogranicznik długości zapewnia precyzyjne wykonywanie pracy.

Wytrzymałość i trwałość

Poręczne uniwersalne narzędzie
Wiha 42062 zostały wykonane z najwyższej jakości komponentów. Wszystkie elementy takie jak ostrza, trzony, ograniczniki są wymienne. W prosty sposób można wymienić ostrze do cięcia miękkich przewodów, na takie które poradzi sobie z grubszym okablowaniem. Zamienne ostrza są ukryte w trzonie rękojeści, dzięki czemu można je w łatwy sposób przechowywać. Szczypce wyróżniają się również bardzo cichą pracą.

Ergonomiczne wykonanie

Ochrona przed nadwyrężeniami
Firma Wiha jest jedynym na świecie producentem narzędzi ręcznych posiadającym oficjalną rekomendację lekarzy i terapeutów stowarzyszeniaAGR. Dodatkowo, aby zredukować odrzut przy zdejmowaniu izolacji kabli o przekroju większym niż 6 mm2 można zamontować w szczypcach specjalny amortyzator wchodzący w skład zestawu. Po zabezpieczeniu szczypiec są one porządnie zablokowane i nie zajmują wiele miejsca, świetnie komponują się w skrzynce narzędziowej.

tagi:

Podobne produkty w kategorii: Narzędzia