WIHA 38552 - Szczypce instalacyjne TriCut Professional electric do pracy pod napięciem

wróć do: Narzędzia

AAA

Producent

WIHA 38552 - Szczypce instalacyjne TriCut Professional electric do pracy pod napięciem. Wysokiej jakości szczypce stanowią niezawodną pomoc przy obróbce kabli i przewodów. Szczypce TriCut łączą w sobie funkcje trzech urządzeń jednocześnie - szczypce do cięcia bocznego, narzędzie do usuwania płaszcza kabli okrągłych oraz szczypce do zdejmowania izolacji. Szczypce TriCut są przystosowane do pracy pod napięciem 1000 V co czyni je niezawodnym narzędziem dla elektryków.

Łatwiejsza praca

Wyższa efektywność pracy
Trzy narzędzia w jednym to nie tylko zaoszczędzenie miejsca w skrzynce z narzędziami ale również zaoszczędzenie czasu przy pracy. Złamany kształt główki umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Zaletą TriCut jest również wysoka trwałość oraz możliwość cięcia bocznego nie tylko kabli i miękkich przewodów ale również twardszych drutów lub nawet łańcuchów.

WIHA 38552 - Cięcie boczne

 

Pełna ochrona

Bezpieczeństwo sprawą najważniejszą
Szczypce TriCut zostały przetestowane według normy IEC 60900 i pozwalają na bezpieczną pracę pod napięciem do 1000 V. Poszerzane grzbiety rękojeści ze zintegrowanymi twardymi i miękkimi strefami oraz wygięte końce zapobiegają ślizganiu się dłoni na szczypcach.

WIHA 38552 - Szczypce do ściągania izolacji

Podobne produkty w kategorii: Narzędzia