Wiha 42074 - Poziomica dla elektryków, 40cm

wróć do: Narzędzia

AAA

Producent

Wiha 42074 - Poziomica dla elektryków, 40 cm. Niezawodna poziomica przystosowana do prac związanych z elektryką. Jednolita zwarta konstrukcja korpusu, bez wgłębień pozwala kreślić estetyczne linie. Doskonale widoczne wskaźniki poziomu nawet pod ostrym kątem.

Zwarta konstrukcja obudowy

Wygodna i niewielka poziomica
Przy pracy ze standardowymi poziomicami przy kreśleniu linii na ścianach widoczne jest wgłębieni na wskaźnik. Firma Wiha zaprojektowała swoją poziomicę, aby nawet najmniejszy detal wykonany był estetycznie. Zwarta konstrukcja obudowy bez wgłębień pozwala uniknąć nieestetycznie nakreślonych linii. Poziomica o długości 40 cm bardzo dobrze pasuje do skrzynek narzędziowych Wiha, co czyni jąniezastąpionym elementem wyposażenia.

Wiha 42074 - Poziomica dla elekryków

Poziomica dla elektryków

Znaczniki do ustalania odstępów między gniazdkami
W korpusie poziomicy umieszczono ruchome znaczniki służące do ustalania odstępu między gniazdkami. W ten sposób w bardzo prosty i szybki sposób można ustalić miejsce, w których powinniśmy wywiercić otwory, aby równo zamontować puszki pod gniazdka. Parametr odległości gniazdek, można dostosować do norm obowiązujących w danym kraju, co sprawia, że poziomica jest uniwersalna w skali międzynarodowej.

Wiha 42074 - Wygoda i estetyka w pracy

Miarka z każdej strony

Łatwiejsza i efektywniejsza prace
Korpus poziomicy Wiha 42074 został oznaczony podziałką w centymetrach z każdej strony. Wyjątkowo proste jest teraz oznaczanie wymiarów z każdej pozycji, nawet pod bardzo ostrym kątem. Poziomica firmy Wiha posiada specjalne miejsca w korpusie, w których widoczne są wskaźniki poziomu. Wskaźniki widać bez problemu w każdym położeniu, co sprawia, że pomiary będą bardzo dokładne nawet w najtrudniejszych położeniach.

Wiha 42074 - Szybkie i proste oznaczanie miejsc pod puszki

tagi:

Podobne produkty w kategorii: Narzędzia