WIHA 20554 - Gripper: klucz nasadowy uniwersalny

wróć do: Narzędzia

AAA

Producent

WIHA 20554 - Gripper: klucz nasadowy uniwersalny. Rozwiązanie nowego typu które zastępuje szereg kluczy nasadowych zamykając je w jednej nasadce. Dzięki 54 stalowym trzpieniom sprężynowym chwytak dopasowywuje się do każdej śruby lub nakrętki z profilem zewnętrznym do wysokości 8mm. Również śruby z łbem hakowym lub oczkowym nie stanowią problemu.

Łatwiejsza praca

Wyższa efektywność
Wielofunkcyjny chwytak dopasowywujący się do każdej nakrętki stanowi świetne ułatwienie pracy. W momencie gdy środowisko pracy jest pełne różnych śrub, zmiana kluczy nasadkowych może być uciążliwa. WIHA 20554 ułatwia znacząco pracę w takim środowisku. Wystarczy tylko nasadka Gripper, która zastępuje klucze w zakresie 7 do 19 mm.

WIHA 20554 - zastosowanie

 

Zastosowanie

Uniwersalna nasadka
WIHA 20554 jest alternatywą dla zestawu kluczy nasadowych. Bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku przykręcania rzadkich śrub takich jak na przykład śruby z łbem hakowym lub oczkowym. Obudowa nasadki wykonana została ze stali stopowej, a wewnątrz znajdują się 54 utwardzone trzony stalowe montowane na sprężynach, które zapewniają działanie nasadki Gripper. Nasadka ta pozwala na przenoszenie momentu obrotowego do 80 Nm.

WIHA 20554 - Zastosowanie do haków

Podobne produkty w kategorii: Narzędzia