WIHA 38191 - Szczypce do cięcia bocznego BitCut Professional electric z DynamicJoint do pracy pod napięciem

wróć do: Narzędzia

AAA
  • product/17/sp667115416734231.jpg

Producent

WIHA 38191 - Szczypce do cięcia bocznego BitCut Professional electric z DynamicJoint do pracy pod napięciem. Wysokiej jakości szczypce stanowią niezawodną pomoc przy obróbce kabli i przewodów. Szczypce WIHA 38191 są przystosowane do pracy pod napięciem 1000 V. Innowacyjna technologia BitCut pozwala na cięcie twardszych materiałów ze zmniejszoną siłą prawie o połowę.
 

Łatwiejsza praca

Wyższa efektywność pracy
Specjalna konstrukcja szczypców pozwala na cięcie zarówno miękkiego jak i twardszego drutu. Technologia DynamicJoint zastosowana w konstrukcji przegubu redukuje nakład siły potrzebnej do cięcia. Dodatkowo przełącznik na przegubie pozwala w prosty sposób zwiększyć wydajność prawie o 200% i daje możliwość cięcia jeszcze grubszych materiałów z taką samą siłą. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów oraz chromowanej powierzchni na szczypcach nie powinna pojawiać się rdza co pozwala na wieloletnie używanie narzędzi bez przeszkód.

Pełna ochrona

Bezpieczeństwo sprawą najważniejszą
Szczypce WIHA 38191 zostały przetestowane według normy IEC 60900 i pozwalają na bezpieczną pracę pod napięciem do 1000 V. Poszerzane grzbiety rękojeści ze zintegrowanymi twardymi i miękkimi strefami oraz wygięte końce zapobiegają ślizganiu się dłoni na szczypcach. Firma Wiha jest jedynym na świecie producentem narzędzi ręcznych posiadającym oficjalną rekomendację lekarzy i terapeutów stowarzyszenia AGR.

Podobne produkty w kategorii: Narzędzia