CDV-H2M WHITE - Monitor głośnomówiący 7", "Mirror"

wróć do: Monitory

AAA
 • product/17/sp663215404564851.jpg

Producent

CDV-70H2M WHITE - Głośnomówiący monitor LCD, dedykowany do pracy w systemie wideodomofonu analogowego COMMAX. Niezawodny i uniwersalny, jest doskonałym wyborem dla osób, które poszukują standardowego, prostego w obsłudze wideodomofonu. Do elementów wyróżniających monitora można zaliczyć:

 • Możliwość obsługi 2 paneli bramowych / 2 kamer CCTV - dedykowany do domów z 2 wejściami
 • Współpraca z panelami jednoabonentowymi serii DRC-4xxx lub wieloabonentowymi serii DRC-nAC
 • Wbudowany kolorowy ekran TFT-LCD 7" - rozdzielczość obrazu 800 x 480
 • Intuicyjny interfejs użytkownika i sensoryczne przyciski funkcyjne
 • Obudowa z panelem typu "Mirror"
 • Standard sygnału wideo: PAL / NTSC
 • Obsług funkcji interkomu
 • Paging pomiędzy stacjami
 • Współpraca z modułem MD-RA3B - obsługa automatyki bramowej
 • Instalacja 4-żyłowa + obwód elektrozaczepu
 • Zasilanie 230 V

Monitor CDV-70H2M ze względu na obsługę 2 paneli bramowych i możliwość obsługi automatyki bramowej, sprawdza się świetnie w domach jednorodzinnych. Dodatkowo cechuje się on eleganckim i nowoczesnym wyglądem, zapewnionym przez obudowę z panelem "Mirror". Dzięki czemu można go bez większych problemów wkomponować w wystrój praktycznie dowolnego pomieszczenia.

Ekran TFT-LCD 7" i przycisi sensoryczne

Obraz w rozdzielczości 800 x 480 i łatwa obsługa wideodomofonu
Do budowy monitora CDV-70H2M WHITE wykorzystano wysokiej jakości ekran TFT-LCD, o przekątnej 7". Wyświetla on wyraźny i kontrastowy obraz z podłączonych kamer, w maksymalnej rozdzielczości 800 x 480. Dzięki czemu identyfikacja osoby dzwoniącej nie powinna sprawiać najmniejszych problemów. Monitor jest również wyposażony w sensoryczne przyciski funkcyjne i intuicyjny interfejs użytkownika. Sprawiają one, że codzienna obsługa systemu wideodomofonu i zmiana jego ustawień jest prosta i wygodna.

Dodatkową zaletą monitora jest możliwość zmiany jego podstawowych parametrów pracy. Dzięki czemu użytkownik może je dostosować do swoich indywidualnych preferencji. Regulacji podlegają takie parametry jak:

 • Głośność wywołania
 • Głośność rozmowy
 • Kontrast
 • Jaskrawość obrazu

Wejścia monitora

Obsługa 2 stacji bramowych / 2 kamer CCTV
Monitor posiada wbudowane 2 wejścia do których można podłączyć 2 analogowe stacje bramowe COMMAX. Przez co sprawdza się on świetnie w systemach domowych, w których konieczna jest obsługa wejścia frontowego i wejścia tylnego. Wejścia monitora można również wykorzystać do podłączenia standardowych kamer CCTV. Dodatkowa kamera obserwująca wejście możne znacznie zwiększyć możliwości nadzoru sytemu wideodomofonu - a tym samym bezpieczeństwo użytkowników.

Funkcja interkomu

Możliwość pracy w dużych obiektach
Monitor jest również wyposażony w gniazdo interkomowe. Przy jego pomocy możliwa jest realizacja łączności wewnętrznej, między kilkoma monitorami w ramach jednego abonenta. Funkcja interkomu sprawia, że system wideodomofonu sprawdza się świetnie nawet w sporej wielkości obiektach, takich jak np. kilkupiętrowe domy. Model CDV-70H2M WHITE współpracuje z analogowymi monitorami COMMAX lub unifonami serii DP-4VHP.

Podczas połączenia interkomowego, wciśnięcie przycisku wywołania na panelu bramowym, dołącza dzwoniącego do rozmowy (połączenie trójstronne). Prowadzący rozmowę interkomową słyszą sygnał wywołania w odbiornikach.

Współpraca z z MD-RA3B

Obsługa automatyki bramowej
Do monitora można podłączyć moduł MD-RA3B, stosowany w instalacjach niskonapięciowych. Po jego zastosowaniu, z poziomu monitora sterować dodatkowym przekaźnikiem typu NO / NC. Przykładowo centralą sterującą systemu automatyki bramowej lub sterownikiem oświetlenia. Dzięki czemu monitor sprawdza się świetnie w systemie wideodomofonu domu jednorodzinnego.

Parametry techniczne CDV-40H2M:

Typ: Analogowy
Obsługa: Głośnomówiący
Ilość obsługiwanych wejść: 2
Ekran: TFT-LCD 7"
Rozdzielczość ekranu: 800 x 480
Sterowanie automatyką bram: Z modułem MD-RA3B
Funkcja interkomu: TAK
Ilość obsługiwanych kamer CCTV: 2 (w zamian za panele bramowe)
Regulacja głośności wywołania: TAK
Regulacja głośności rozmowy: TAK
Kolor: Biały
Wymiary: 180 x 179.6 x 28 mm
Zasilanie: 100 - 240 V AC

Podobne produkty w kategorii: Monitory