M670B-S2 - Monitor głośnomówiący 7", pamięć zdjęć

wróć do: Monitory

AAA
 • product/16/sp612815232787011.jpg
 • product/16/sp612815232787012.jpg
 • product/16/sp612815232787013.jpg
 • product/16/sp612815232787024.jpg

Producent

M670B-S2 - Głośnomówiący monitor z pamięcią zdjęć osób odwiedzających, dedykowany do pracy w systemie wideodomofonu analogowego VIDOS. Zaprojektowany i wykonany z dbałością o drobne szczegóły, cechuje się niezawodnością i stabilnymi parametrami pracy przez wiele lat działania. Do jego elementów wyróżniających można zaliczyć:

 • Wbudowany 7" ekran TFT LCD i panel sterowania (panel nie jest podświetlany)
 • Możliwość podglądu obrazu z kamer, z możliwością włączenia dźwięku i otwarcia furtki
 • Swobodna regulacja parametrów pracy monitora - głośność, jasność i kolor
 • Obsługa wszystkich analogowymi stacjami bramowymi VIDOS
 • Obsługa 2 stacji bramowych lub 1 stacji bramowej i 1 kamery CCTV
 • Możliwość podłączenia 3 dodatkowych monitorów / unifonów
 • Obsługa funkcji interkomu
 • Możliwość sterowania automatyką bramową
 • Wbudowany dysk pamięci FLASH i obsługa funkcji pamięci zdjęć (max. 100 zdjęć)
 • Zasilacz na listwę DIN w komplecie

Monitory VIDOS serii M670 ze względu na prostą obsługę i wysoką funkcjonalność są jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów rozwiązań. Sprawdzają się one świetnie w domach jednorodzinnych z podwójnym wejściem i działającym system automatyki domowej. Dodatkową zaletą monitora jest jego wykonanie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego "nano glass". Nadaje ono monitorowi elegancki i nowoczesny wygląd, dzięki któremu można go bez najmniejszych problemów wkomponować do praktycznie dowolnego pomieszczenia.

Ekran TFT LCD 7" i panel sterowania

Dobra jakość wyświetlanego obrazu i łatwa obsługa wideodomofonu

Monitor S670W-S2 zbudowano w oparciu o dobrej jakości, panoramiczny ekran TFT LCD, o przekątnej 7". Wyświetla on płynny i szczegółowy obraz paneli bramowych VIDOS i kamer CCTV. Maksymalna rozdzielczość 800 x 600 sprawia, że identyfikacja osób dzwoniących nie powinna sprawiać najmniejszych problemów. Monitor jest również wyposażony w panel sterowania z dotykowymi przyciskami funkcyjnymi i intuicyjny interfejs użytkownika. Dzięki nim codzienna obsługa systemu wideodomofonu jest prosta i przyjemna.

Uwaga!
Monitor udostępnia menu ekranowe w 8 językach: polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, chiński i rosyjski

Wejścia / wyjścia monitora

Obsługa paneli bramowych VIDOS, kamer CCTV i dodatkowych monitorów / unifonów

Monitor posiada wbudowane 2 wejścia, do których można podłączyć 2 analogowe stacje bramowe VIDOS. Przez co sprawdza się on świetnie w systemach domowych, w których konieczna jest obsługa wejścia frontowego i wejścia tylnego. Do monitora można również podłączyć standardową kamerę CCTV, w zamian za drugi panel bramowy. Dodatkowa kamera obserwująca wejście do obiektu, pozwala na lepszą orientację kto stoi przed wejściem. Przekłada się to bezpośrednio na bezpieczeństwo domowników.

Do modelu M670B-S2 można podłączyć 3 dodatkowe monitory lub unifony, pracujące w ramach 1 abonenta. Obsługuje on również funkcję interkomu, która umożliwia realizację wewnętrznego połączenia między współpracującymi urządzeniami. Funkcja interkomu sprawia, że system wideodomofonu sprawdza się świetnie nawet w sporej wielkości obiektach, takich jak np. kilkupiętrowe domy.

Uwaga!
Model nie współpracuje z monitorami serii 900

Sterowanie automatyką bramową

Dedykowany do rozwiązań domowych

Dużą zaletą monitora jest wbudowane złącze, dedykowane do podłączenia wejścia sterującego automatyki bramowej. Dzięki niemu, z poziomu monitora można w prosty sposób sterować napędem bramy wjazdowej lub garażowej. Co za tym idzie, monitor M670B-S2 jest doskonałym wyborem do realizacji systemy wideodomofonu w domach jednorodzinnych, w których zastosowano system automatyki bramowej.

Wbudowany dysk FLASH

Pamięć 100 zdjęć

Cechą charakterystyczną monitorów VIDOS serii "S" jest wbudowany dysk pamięci FLASH. W modelu M670B-S2 służy on do realizacji funkcji pamięci 100 zdjęć osób odwiedzających. Zdjęcia są robione automatycznie przez panel, po 5 sekundach od wciśnięcia przycisku wywołania. Po zapełnieniu pamięci, nowo robione zdjęcie jest automatycznie nadpisywany na zdjęcie najstarsze.

Parametry techniczne M670B-S2:

Typ: Analogowy
Obsługa: Głośnomówiący
Ilość obsługiwanych wejść: 2
Ekran: TFT LCD 7"
Wbudowana pamięć: TAK
Sterowanie automatyką bram: TAK
Funkcja interkomu: TAK
Ilość obsługiwanych kamer CCTV: 1
Regulacja głośności wywołania: TAK
Regulacja głośności rozmowy: TAK
Kolor: Czarny
Wymiary: 241 x 161 x 23 mm
Zasilanie: 14.5 V DC

Gwarancja producenta:

 • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Monitory