IVP-02C7 Lutra - 1-abonentowy panel bramowy IP

wróć do: Panele bramowe

AAA
 • product/12/sp472714670281301.jpg
 • product/12/sp472714670281302.jpg
 • product/12/sp472714670281313.jpg
 • product/12/sp472714670281314.jpg
 • product/12/sp472714670281315.jpg

Producent

EURA IVP-02C7 Lutra - Stacja bramowa systemu wideodomofonu IP, przystosowana do stosowania w domach jednorodzinnych. Jako jedna z nielicznych na rynku, może być w pełni obsługiwana z poziomu tabletu lub smartfonu. Dzięki czemu, sterowanie bramką jest możliwe z praktycznie dowolnego miejsca na ziemi, w którym dostępne jest połączenie z internetem. Najważniejszymi cechami panelu są:

 • Obsługa z poziomu dedykowanej aplikacji mobilnej, dostępnej na platformy iOS i Android
 • Wbudowana kamera 720p, z szerokokątnym obiektywem (110o) i podświetleniem nocnym
 • Wbudowany moduł Wi-Fi
 • Szczelna, aluminiowa obudowa

Sterowanie z poziomu urządzenia mobilnego niesie ze sobą szereg zalet, które są niedostępne w klasycznych systemach wideodomofonowych. Przede wszystkim pozwala na całodobową obsługę wejścia, z praktycznie dowolnego miejsca. Gdy ktoś zadzwoni, nie ma konieczności odrywania się od wykonywanych zajęć, żeby podejść do monitora - wystarczy wyciągnąć z kieszeni telefon i otworzyć bramkę. Innym ciekawym przykładem może być sytuacja w której ktoś chce odwiedzić klienta, a on jest w drodze do domu. Może wtedy otworzyć bramkę i poinformować dzwoniącego, że niebawem będzie na miejscu.

Uwaga!
Stacja nie współpracuje z żadnym monitorem, dedykowanym do systemu wideodomofonowego. Jeżeli klient koniecznie chce monitor domowy, najprostszym rozwiązaniem jest zakupienie taniego tabletu i odpowiednia konfiguracja jego parametrów pracy.

Wbudowana kamera i oświetlacz

Wysoka jakość generowanego obrazu (720p)

Do budowy stacji bramowej wykorzystano dobrej jakości kamerę, z przetwornikiem 1/3" CMOS. Jest ona w stanie wygenerować płynny i szczegółowy obraz, w maksymalnej rozdzielczości 720p - rozdzielczości, która pozwala na bezproblemową identyfikację osób stojących przed panelem. Dodatkowymi zaletami kamery są:

 • Wbudowany szerokokątny obiektyw 110o
 • Oświetlacz z białych diod LED. Dzięki niemu kamera może skutecznie pracować nawet w warunkach całkowitej ciemności

Wi-Fi

Bezprzewodowe połączenia z siecią internetową

Duża zaletą stacji IVP-02C7 jest wbudowany moduł Wi-Fi. Dzięki niemu możliwa jest realizacja bezprzewodowego połączenia z internetem. Moduł Wi-Fi może być również wykorzystany jako zabezpieczenie połączenia pomiędzy panelem, a smartfonem. W sytuacji w której połączenie z internetem zostanie zerwane, urządzenia mogą się ciągle komunikować bezprzewodowo - należy jednak pamiętać, że taki sposób komunikacji jest ograniczony do stosunkowo niewielkiej odległości.

Aluminiowa obudowa

Odporna na wpływ czynników pogodowych

Obudowę zewnętrzną panelu wykonano z wysokiej jakości, szczotkowanego aluminium (IP55). Zapewnia ona niemal całkowitą odporność na wpływ niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak zapylenie, opady deszczu, śniegu, itp. Co za tym idzie można ją zamontować na zewnątrz, bez obawy, że złe warunki atmosferyczne spowodują awarię panelu.

Dodatkową zaletą obudowy jest elegancki, nowoczesny wygląd. Dzięki czemu, panel bez najmniejszych problemów można wkomponować do praktycznie każdego wejścia. Pod względem wizualnym, powinien spodobać się nawet najbardziej wymagającym klientom.

Dodatkowe cechy panelu IVP-02C7:

 • Kompresja obrazu H.264, znacznie zmniejszająca "wielkość" plików wideo. Dzięki niej możliwy jest skuteczny zdalny podgląd obrazu.
 • Możliwość podłączenia zwiernego przycisku opuszczania posesji i gongu elektronicznego.
 • Podświetlany przycisk wywołania i etykieta na nazwisko.

Parametry techniczne IVP-02C7:

Przetwornik kamery: 1/3" CMOS
Ilość przycisków: 1
Podświetlane przyciski: TAK
Podświetlenie nocne: TAK
Kąt widzenia: 110o
Zamek szyfrowy: TAK
Obudowa: IP55
Temperatura pracy: -18...+45 oC
Montaż natynkowy: TAK
Zasilanie: 12V DC
Wymiary: 136 x 112 x 52 mm
Waga: 578 g

Gwarancja producenta:

 • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Panele bramowe