Dzień otwarty dla instalatorów

Dzień otwarty dla instalatorów

Czego będzie dotyczyć prezentacja?

Zaprezentujemy Państwu zasadnicze różnice pomiędzy produktami,dostępnymi na rynku. Pokażemy tempo nagrzewania się zasilaczy podłączonych do obciążenia oraz to jak tracą parametry razem ze wzrostem temperatury. Dodatkowo zaprezentujemy zastosowania wyjść technicznych zasilaczy, zdalny nadzór po sieci TCP/IP oraz różnice w zasilaczach liniowych, impulsowych i transformatorowo-impulsowych. Eksperci techniczni z firmy Pulsar odpowiedzą na pytania, jakie zasilacze stosować do systemów PPOŻ?. Jakie zasilacze PoE stosować w systemach CCTV IP?".

Dlaczego to robimy?

Chcemy zaprezentować Państwu zalety dostępnego sprzętu Pulsar, porównać go z innym dostępnym na rynku i przedstawić korzyści płynące z jego zastosowania. Jednocześnie jest to świetna okazja, by spotkać się ze starymi bywalcami, a także specjalistami którzy jeszcze z nami nie współpracowali. W dni takie jak ten, chcemy przede wszystkim podkreślić, że jesteśmy dla Was. Zgodnie z dewizą naszej firmy "Ty instalujesz, my dostarczamy Ci sprzęt i pomoc, aby ludzie czuli się bezpiecznie".

Skusisz się na grilla?

Dodatkową atrakcją prezentacji będzie otwarty grill, który poza samym posiłkiem, da nam czas na swobodną rozmowę. Niezmiernie zależy nam na Państwa uwagach i opiniach, abyśmy mogli lepiej dostosować się do Państwa potrzeb.

Gdzie się spotkamy?

Tak jak zawsze spotkamy się w Karczmie Klimtówka, mieszczącej się przy ul. Ordona 2 - nieopodal naszej siedziby. Elegancka i przestrzenna, niewątpliwie przypadnie Państwu do gustu i zapewni nam wszystkim komfortowe warunki do przeprowadzenia prezentacji.

Co możesz zyskać?

Poszerzysz i uaktualnisz swoją wiedzę, spędzisz miło czas i staniesz przed szansą wylosowania cennych nagród:

Kto wie, może to właśnie Tobie się poszczęści.

Wystarczy zapisać się na:

Szkolenia - e-alarmy.pl

Zapraszamy!