5 lat gwarancji dla produktów firmy Nice - po raz kolejny!

5 lat gwarancji dla produktów firmy Nice - po raz kolejny!

Już czwarty rok z rzędu firma Nice proponuje użytkownikom automatyki możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat. „5 lat gwarancji Nice” jest kolejnym krokiem w celu utrzymania najwyższego poziomu obsługi posprzedażowej oraz następstwem przekonania o jakości wykonania oraz niezawodności produktów. Nowa edycja akcji rozpoczęła się 1 września i tradycyjnie potrwa do końca roku.

Akcją promocyjną objęte są wszystkie siłowniki z oferty Nice dostępne w katalogu Nice Gate & Door 2013. Poprzednie trzy edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników systemów automatyki. Do tej pory z możliwości przedłużenia gwarancji skorzystało ponad 3 tys. użytkowników.

Proces przedłużenia gwarancji na urządzenia Nice jest bardzo prosty. W czasie 60 dni od montażu napędu użytkownik zobowiązany jest dokonać rejestracji za pośrednictwem specjalnego formularza on-line dostępnego na stronie internetowej www.nice.pl. W czasie wypełniania formularza użytkownik zostanie poproszony o podanie swoich danych osobowych, numeru fabrycznego siłownika oraz firmy sprzedającej i instalującej napęd.

W celu przedłużenia gwarancji w przypadku użytkowników indywidualnych niezbędne będzie również wykonanie dwóch przeglądów technicznych przez osoby przeszkolone w tym zakresie. Z tego też powodu przypominamy, że szkolenia techniczne, organizowane przez naszą firmę, z doboru i montażu napędów do bram firmy Nice, daja możliwość podbijania powyższych kart gwarancyjnych. Zapisu na szkolenie, można dokonać na stronie http://www.e-napedy.pl/go/_pw/szkolenia.php