HS2LCDRF8E3 - Bezprzewodowa klawiatura obsługująca do 128 linii i 8 podsystemów

wróć do: Klawiatury, manipulatory

AAA
  • product/17/sp662615402757221.jpg

Producent

HS2LCDRF8E3 - Klawiatra obsługująca do 128 lini oraz 8 podsystemów z wyświetlaczem LCD. Posiada 5 programowalnych przycisków funkcyjnych. Dwu liniowy wyświetlacz LCD z ograniczeniem do 16 znaków na linie. Urządzenie można zaprogramować do obsługi linii i/lub wyjścia PGM. Klawiatura jest kompatybilna z centralami alarmowymi firmy DSC z serii PowerNEO (HS2016, HS2032, HS2064, HS2128). 

Nowoczesna obudowa

Elegancka i wytrzymała
Klawiatura HS2LCRF8E3 została zamknięta w eleganckiej białej obudowie. Wykonana została w nowoczesnym stylu. Klawisze podświetlane w białym kolorze nie rażą oczu w nocnej porze. Całośc wygląda schludnie i elegancko. Oprócz tego klasa szczelności IP30 oraz wandaloodporna IK04 gwarantuje skuteczną ochronę i bezawaryjne działanie przez wiele lat.

Programowalne klawisze funkcyjne

Zdecyduj jakie funkcje chcesz mieć pod ręką
HS2LCRF8E3 została zaprojektowana w taki sposób aby bya jak najłatwiejsza do obsługi. Dzięki możliwości programowania klawiszy funkcyjnych jesteśm w stanie zmienić domyślne funkcje. Na przykład zamiast domyślnego przełącznika gongu na przycisku F3 możemy ustawić funkcje testu systemów. Pełna lista dostępnych funkcji jest dostępna w instrukcji.

Podwójne zabezpieczenie sabotażowe

System zabepieczony przed włamaniem
Obudowa HS2LCRF8E3 została zabezpieczona przed jej otwarciem jak i zerwaniem urządzenia ze ściany. W momencie sabotażu urządzenia, system powiadomi (zgodnie z konfiguracją) o alarmie sabotażowym co pozwala nam szybko zareagować na jakiekolwiek nieprawidłowości.

Bezprzewodowe podłączenie

Moduł komunikacji w częstotliwości 868Mhz
Klawiatura HS2LCRF8E3 została rozbudowana o moduł łączności radiowej. Pozwala on na zdalne podłączenie klawiatury do netrali bez użycia jakich kolwiek przewodów. W przypadku gdy chcemy stworzyc bezprzewodowy system alarmowy to rozwiązanie jest godne uwagi.

Podobne produkty w kategorii: Klawiatury, manipulatory