HS2TCHPE3 - Klawiatura dotykowa z wyświetlaczem 7" TFT

wróć do: Klawiatury, manipulatory

AAA

Producent

HS2TCHPE3 - Klawiatura dotykowa z wyświetlaczem TFT 7" przeznaczona do współpracy z centralami alarmowymi DSC z serii Power NEO takich jak na przykład HS2032, HS2016, HS2064 lub HS2128. Klawiatura DSC wyposażona jest w czytnik kart RFID, podwójne zabezpieczenie sabotażowe. Obsługuje do 128 lini i 8 podsystemów. Obudowa w kolorze białym, może również służyć jako ramka elektroniczna.

Czytnik kart zbliżeniowych

Rozbrajanie alarmu jednym zbliżeniem
Klawiatura HS2TCHPE3 została wyposażona w czytnik kart RFID co pozwala na zaprogramowanie kart UNIQUE i rozkodowywanie alarmu za pomocą karty zbliżeniowej.

Dotykowy ekran 7"

Prosta i intuicyjna obsługa
Ekran o przekątnej 7" gwarantuje wysoką jakoś obrazu i jednocześnie prostotę obsługi systemu. Obsługa klawiatury za pomocą ekranu dotykowego jest niezwykle prosta a jednoczesnie oferuje dostęp do dużej ilości funkcji zaawansowanych.

Podwójne zabezpieczenie sabotażowe

System zabepieczony przed włamaniem
Obudowa HS2TCHPE3 została zabezpieczona przed otworzeniem obudowy jak i zerwaniem urządzenia ze ściany. W momencie sabotażu urządzenia, system powiadomi (zgodnie z konfiguracją) o alarmie sabotażowym co pozwala nam szybko zareagować na jakiekolwiek nieprawidłowości.

Regulacja wyświetlacza

Dostosuj ustawienia do własnych preferencji
HS2TCHPE3 Posiada opcje dostosowywania wyświetlacza do preferencji użytkownika. Intuicyjnie i bez problemu możemy wyregulować jasność ekranu. Tak samo możliwość regulacji posiada wielotonowy gong. Możemy również regulować głośność brzęczka klawiatury.

Obudowa

Nowoczesny design i funkcje
Obudowa wykonana z białego tworzywa sztucznego otrzymała klase szczelnośći IP30 oraz wandaloodporność o klasie IK04 (z wyłączeniem wyświetlacza). Wykonana jest z białego tworzywa sztucznego. Może również służyć jako ramka elektroniczna i wyświetlać naszeulubione zdjęcia zapisane na karcie SD

Podobne produkty w kategorii: Klawiatury, manipulatory