COLT10DL - Pasywna czujka podczerwieni

wróć do: Czujki wewnętrzne

AAA
  • product/17/sp661115397800671.jpg

Producent

COLT10DL - Dualna czujka PIR firmy Pyronix to niewielkich rozmiarów czujka ruchu z funkcją odporności na zwierzęta do 10kg. Wyposażona jest technologie digilogic, cyfrową kompensacjetemperatury oraz system optyki 3D. Dzięki zastosowanym technologiom będzie służyć długo i bezawaryjnie przez wiele lat. Wszystkie funkcje, w które jest wyposażona czujka COLT10DL,  nastawiają ją na minimalizację fałszywych alarmów. 

Technologia digilogic

Mniej fałszywych alaramów
Cyfrowe przetwarzanie sygnału analizuje warunki czasowe pojawiania się sygnału. Odróżnia sygnały generowane przez ruchy powodowane przez owady lub zawirowania powietrza. Umożliwia odróżnienie sygnału pochodzącego od zwierząt do 10kg lub czynników które nie powinny wzbudzić alarmu, a sygnałem który powinien wzbudzić alarm. Gwarantuje pewność i niezawodność detekcji w chronionym obszarze nie zależnie od pory dnia i temperatury otoczenia.

Dostosowywana czułość

Cyfrowa kompensacja temperatury
Funkcja polega na cyfrowym dostosowaniu czułości czujek w celu utrzymania jej w określonym zakresie, gdy temperatura otoczenia jest bliska temperaturze ciała ludzkiego. Czujka automatycznie dostosowywuje czułość detektora nawet gdy temperatura tła jest w okolicach temperatury ciała ludzkiego.

Solidna obudowa

Chroni elektronike czujki
Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego bardzo dobrze chroni wnętrze czujki. Dobrze zainstalowana będzie służyć przez wiele lat. Dodatkowo niewielkie wymiary czujki sprawiają, że bez problemu wpasuje się w otoczenie i będzie praktycznie niewidoczna. Obudowa dodatkowo jest niezwykle szczelna co chroni czujke przed kurzem, owadami i innymi nieporządanymi czynnikami.

Podobne produkty w kategorii: Czujki wewnętrzne