KB1 - Bezprzewodowa klawiatura ELMES

wróć do: Elmes

AAA

Producent

Klawiatura bezprzewodowa KB1. Mozę być użyta do rozbrajania central CB32/CBP32, a także w systemach zdalnego sterowania.
Współpracuje z praktycznie każdym odbiornikiem firmy ElmesZasada działania klawiatury jest dość prosta. Można ją porównać do działania piloata zabezpieczonego hasłem. Klawiatura pracuje w dwóch trybach:
  • Jednokanałowy - Po wprowadzeniu odpowiedniego hasła klawiatura wysyła kod do centrali alarmowej co odpowiada nacisnieciu odpowiedniego przycisku na pilocie jednokanałowym
  • Wielokanałowy - Po wprowadzeniu hasła klawiatura czeka na podanie numeru jednego z przycisków od 1 do 4 i wysyła odpowiedni kod do centrali
Najważniejsze funkcje tego produktu:
  • Transmisja radiowa (433.92 MHz, <5mW) zmienno-kodowa, zasięg do 100m w terenie otwartym;
  • Pamięć do 16 haseł (od 3 do 8 cyfr), każdemu przypisany inny kod, co odpowiada 16 różnym pilotom 1-, 2- lub 4-przyciskowym;
  • Pobór prądu: w spoczynku 1,5mA, w czasie nadawania 10mA;
  • Zasilanie: 2 baterie 1,5V  typu AAA, typowo do 10 lat pracy;
  • Alarm sabotażowy otwarcia obudowy lub oderwania od podłoża;
  • Praca wewnątrz pomieszczeń, zakres temperatur pracy: od 0C do +55C;
  • ​Wymiary zewnętrzne: 86 x 86 x 23 mm (dł./szer./wys.).

Transmisja radiowa

Zasięg do 100m w otwartej przestrzeni
Klawiatura bezprzewodowa KB1 pracuje w częstotliwości transmisji radiowej 433.92 MHz, <5mW zmienno kodowej. Zasilana jest poprzez 2 bateriee ,5V typu AAA. Pobór prądu jest tak niski (1.5mA w czasie spoczynku, 10mA podczas nadawania), że powinien pracować na jednym komplecie baterii nawet do 10 lat (przy zastowsowaniu baterii litowych).

Pamięć do 16 haseł

Zaprogramuj do 16 użytkowników
Bezprzewodowa klawiatura KB1 została wyposażona w jednostkę pamięci, która może przechować do 16 haseł (od 3 do 8 cyfr). Do każdego hasła można zaprogramować 4 funkcje. W skrócie ujmując ta klawiatura może z powodzeniem zastąpić 16 czteroprzyciskowych pilotów.

Wymiar i zastosowania

Niewielkie wymiary (86 x 86 x 23 mm) sprawiają, że klawiature można zamontować praktycznie w każdym miejscu. Pozwala to na wpasowanie jej w otoczenie. KB1 przeznaczona jest do pracy wewnątrz pomieszczeń i jest odporna na temperatury z zakresu 0 - 55 stopni. Będzie pracować długi i bezawaryjnie w odpowiednich warunkach.

tagi:

Podobne produkty w kategorii: Elmes