EDL-62HQ - Głośnik Sufitowy HiFi do systemów PA

wróć do: Głośniki sufitowe

AAA

Producent

EDL-62HQ Głośnik HIiFi firmy Monacor, przystosowany do montażu w suficie podwieszanym o grubości około 6 - 35 mm. Dzięki dwudrożnej konstrukcji (przetwornik basowy oraz kopułkowy wysokotonowy z falowodem) cechuje się on wysoką jakością dźwięku. Charakterystyczne dla tego modelu jest również solidne i estetyczne wykonanie. Białą metalowa maskownica chłonie farby emulsyjne co pozwala dostosować głośnik do otoczenia. Najważniejsze cechy głośnika:
  • Metalow maskownica
  • Tryb pracy 100V - Regulacja mocy 4, 8, 16, 30 W
  • Dwudrożna konstrukcja (przetwornik basowy orad kopułkowy wysokotonowy z falowodem)
  • Przystosowany do mocowania w płytach sufitowych o grubości 6-35mm
  • Łatwe mocowanie za pomocą samozaicskających się uchwytów

Solidny i estetyczny

Pasuje do każdego pomieszczenia z podwieszanym sufitem
Głośnik EDL-62HQ został zaprojektowany w taki sposób aby jego montaż nie sprawiał trudności. W zestawie załączono wzór otworów który można przykleić w miejscu na głośnik i na jego podstawie wyciąć otwór. Jedno wycięcie wystarczy do montażu głośnika. Samozaciskowe zaczepy nie wymagają żadnych dodatkowych dziur. Po montażu głosnika, wystarczy doczepić mocowaną magnetycznie maskownicę - i gotowe. Samą maskownice można pomalować dowolną farbą emulsyjną i wpasować całość w otoczenie.

płyta głośnika DLQ-62HQ

 

Moc 4 / 8 / 16 / 30 W

Dobierz moc według potrzeby
Głośnik pracuje w zależności od podłączenia z mocą 4 / 8 / 16 / 30 W. Dzięki czemu możemy go bez problemów dopasować pod nasz wzmacniacz lub sieć nagłośnienia.

UWAGA!
Należy pamiętać, że sumaryczna moc głośników nie możye przekroczyć mocy wzmacniacza.

Transformator audio i złącza

 

Dwudrożna konstrukcja

Niskie i wysokie tony gwarancją jakości
Zastosowanie dwudrożnej konstrukcji z przetwornikiem basowym i kopułkowym wysokotonowym z falowodem daje nam czysty, wysokiej jakości dźwięk pod każym względem. 

Złącza trybów pracy

 

Zastosowanie

Uniwersalna budowa-uniwersalne zastosowanie
EDL-62HQ dzięki swojej lekkości i wykonaniu nadaje się do praktycznie dowolnego systemu nagłośnienia. Sprawdzi się w miejscach takich jak: szkolne radiowęzły, sklepy w galeriach, sale konferencyjne lub bary i stołówki i nie tylko.

Podobne produkty w kategorii: Głośniki sufitowe