DRC-40KHD - 1-abonentowy panel bramowy 720p

wróć do: Panele bramowe

AAA

Producent

DRC-40KHD - 1-abonentowy panel bramowy, dedykowany do pracy w systemie wideodomofonu COMMAX. Do jego elementów wyróżniających można zaliczyć:

  • Kolorowa kamera z przetwornikiem obrazu 1 Mpx CMOS - max. rozdzielczość 720p
  • Współpraca z monitorem COMMAX serii CDV-704MA
  • Standard sygnału wideo: PAL
  • Szeroki kąt widzenia: 75o w poziomie / 60o w pionie
  • Możliwość regulacji kąta widzenia w pionie, w zakresie + / - 12o
  • Doświetlenie diodami światła białego
  • Instalacja: 4-żyłowa + obwód elektorozaczepu
  • Metalowa obudowa zewnętrzna
  • Natynkowy montaż
  • Zasilanie 12 V DC (z monitora)

Panel DRC-40KHD zaprojektowano z myślą o użytkownikach, którzy szukają standardowego systemu wideodomofonu i wymagają wysokiej jakości obrazu. Niezawodny, uniwersalny i prosty w obsłudze sprawdza się świetnie w systemach wideodomofonów domów jednorodzinnych. Panel znajduje również zastosowanie w innych obiektach, takich jak np. siedziby firm lub pomieszczenia biurowe.

Kamera 1 Mpx

Wysoka rozdzielczość generowanego obrazu
Cechą charakterystyczną panelu bramowego DRC-40KHD jest wbudowana kamera wysokiej rozdzielczości 1 Mpx CMOS (AHD). Generuje ona płynny, szczegółowy i pełen naturalnych kolorów obraz, w maksymalnej rozdzielczości 720p. Materiał wideo o takiej jakości umożliwia bezproblemową identyfikację osoby dzwoniącej - nawet gdy ta znajduje się w sporej odległości od panelu bramowego.

Uwaga!
Panel bramowy współpracuje poprawnie z monitorem serii CDV-704MA. Na innych monitorach COMMAX obraz z kamery nie może być wyświetlany.

Stałoogniskowy obiektyw

Szeroki kąt widzenia kamery
Kamera jest również wyposażona w stałoogniskowy obiektyw, zapewniający szeroki kąt widzenia: 75o w poziomie / 60o w poziomie. Użytkownik ma również możliwość regulacji położenia obiektywu w pionie, w zakresie + / - 12o. Dzięki tej właściwości wysokość montażu panelu jest znacznie bardziej elastyczna. Stację bramową można zamontować na dogodnej wysokości, a następnie odpowiednio dostosować obszar obserwacji kamery.

Diody światła białego

Poprawna praca w nocy
Na wyposażeniu panelu bramowego znajduje się również oświetlacz nocny, zrealizowany w oparciu o diody LED światła białego. Dzięki oświetlaczowi kamera może prowadzić prawidłową obserwację w nocy, w warunkach słabego oświetlenia, a nawet całkowitej ciemności.

Metalowa obudowa

Bezawaryjna praca na zewnątrz
Stację bramową DRC-40KHD umieszczono w metalowej obudowie, przystosowanej do montażu natynkowego. Jest ona szczelna i zapewnia niemal całkowitą odporność na wpływ czynników atmosferycznych. Tym samym umożliwia bezawaryjną pracę panelu na zewnątrz, w praktycznie dowolnych warunkach pogodowych.

Parametry techniczne DRC-40KHD:

Ilość abonentów: 1
Przetwornik kamery: 1 Mpx CMOS
Rozdzielczość obrazu: 720p
Podświetlenie nocne: TAK
Kąt widzenia: Poziom - 75o, pion - 60o
Ilość przycisków: 1
Obudowa: Metalowa
Temperatura pracy: -40...+40 oC
Montaż natynkowy: TAK
Zasilanie: 12 V DC (z monitora)
Wymiary: 155 x 96 x 32.5 mm
Waga: 0.4 kg

Podobne produkty w kategorii: Panele bramowe