S581W - Wieloabonentowy panel bramowy, MASTER

wróć do: Panele bramowe

AAA
 • product/16/sp614015235253641.jpg
 • product/16/sp614015235253652.jpg

Producent

S581W - Nadrzędny panel bramowy, przystosowany do pracy w systemie wielolokatorskim VIDOS. Zbudowany z wysokiej jakości elementów, cechuje się funkcjonalnością, niezawodnością i stabilnymi parametrami pracy przez wiele lat. Do cech charakterystycznych panelu bramowego można zaliczyć:

 • Wbudowaną kamerę z przetwornikiem obrazu 1/3" CCD i obiektywem 4.2 mm
 • Wbudowany oświetlacz nocny, zbudowany z 8 diod LED światła białego
 • Wbudowany wyświetlacz LCD, ułatwiający obsługę systemu wideodomofonu
 • Wbudowana podświetlana klawiatura numeryczna - cyfrowe wybieranie abonenta
 • Wbudowany czytnik kart zbliżeniowych UNIQUE 125 kHz
 • Instalacja: 6 przewodowa (4 + przewód koncentryczny)
 • Montaż podtynkowy

System wielolokatorski obsługuje do 999 użytkowników i pracuje w architekturze MASTER / SLAVE. Przez co sprawdza się on doskonale na osiedlach mieszkaniowych, w których elektrozaczepy stosuje się przy wejściach na osiedle i przy wejściach na klatki schodowe. Panel nadrzędny jest dedykowany do pracy jako ogrodzeniowy punkt dostępowy, tylko przy komunikacji z centralą portierską.

Wbudowana kamera

Łatwa identyfikacja osób dzwoniących

Do budowy panelu S581W wykorzystano standardową kamerę z przetwornikiem 1/3" CCD i szerokokątnym obiektywem 4.2 mm. Generuje ona płynny, dobrej jakości materiał wideo, dzięki któremu rozpoznawanie osób stojących przed panelem nie powinno sprawiać najmniejszych problemów. Panel jest również wyposażony w nocny oświetlacz, zbudowany z 8 diod LED światła białego. Dzięki niemu kamera może poprawnie pracować w nocy, w warunkach słabego oświetlenia, a nawet całkowitej ciemności.

Wyświetlacz LCD

Łatwa obsługa wideodomofonu

Cechą charakterystyczną panelu bramowego jest wbudowany wyświetlacz LCD. Dzięki niemu obsługa systemu wideodomofonu jest jeszcze łatwiejsza. Na wyświetlaczu prezentowane są informacje takie jak:

 • Aktualny stan pracy systemu wideodomofonu
 • Instrukcje dotyczące wejść
 • Czas połączenia

Czytnik RFID i klawiatura numeryczna

Wygodna obsługa elektrozaczepu

Panel bramowy VIDOS S581W posiada wbudowany czytnik kart zbliżeniowych UNIQUE 125 kHz i podświetlaną klawiaturę numeryczną. Dzięki nim możliwe jest łatwe i szybkie sterowanie elektrozaczepem podłączonym do panelu bramowego - wystarczy zbliżyć zapisany w pamięci transponder zbliżeniowy lub wprowadzić odpowiedni kod. Ta drobna funkcjonalność znacznie ułatwia codzienną obsługę systemu wideodomofonu.

Aluminiowa obudowa

Bezawaryjna praca na zewnątrz

Stacje bramową umieszczono w szczelnej obudowie zewnętrznej, wykonanej z matowanego aluminium. Zapewnia ona niemal całkowitą odporność na wpływ czynników atmosferycznych, dzięki czemu panel może bezawaryjnie pracować na zewnątrz. Model S581 jest przystosowany do montażu podtynkowego.

Parametry techniczne S581W:

Ilość abonentów: 999
Przetwornik kamery: 1/3" CCD
Podświetlenie nocne: TAK
Obiektyw: 4.2 mm
Podświetlane przyciski: TAK
Zamek szyfrowy: TAK
Wbudowany czytnik: TAK
Montaż podtynkowy: TAK
Zasilanie: Z magistrali
Wymiary: 150 x 355 x 43 mm

Gwarancja producenta:

 • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Panele bramowe