HC280GF - Zwora elektromagnetyczna 280kg

wróć do: Zwory elektromagnetyczne

AAA

Producent

Zwora elektromagnetyczna, przeznaczona do zabezpieczania drzwi z siła 280 kg. Model HC280GF jest dodatkowo wyposażony w wyjścia przekaźnikowe, informujące o stanie otwarcia lub niedomknięcia drzwi. Znajduje on szerokie zastosowanie w systemach kontroli dostępu obiektów publicznych lub firm prywatnych - Ochrona magazynów, serwerowni lub innych pomieszczeń zastrzeżonych.

Uwaga!
Do prawidłowego montażu zwory HC280GF konieczne jest użycie uchwytu ZL280

Przeznaczenie

Uniwersalność zastosowań

Zwora świetnie sprawdza się w miejscach użyteczności publicznej, takich jak np. urzędu lub sklepy. Może być również stosowana w firmach prywatnych, jako dodatkowe zabezpieczenie serwerowni lub magazynów. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do prawidłowego montażu.

Wyjście przekaźnikowe

Kontrola stanu zamknięcia drzwi

Zwora jest wyposażona w wyjście przekaźnikowe NO / NC, umożliwiające podłączenie do centrali systemu kontroli dostępu. Poprzez zwarcie lub rozwarcie przekaźnika wysyłana jest informacja o otwarciu lub niedomknięciu drzwi.

Dodatkowe cechy

Bezpieczeństwo i niezawodność

W przypadku braku zasilania, HC280GF zostaje automatycznie otwarta - uniemożliwia zatrzaśnięcie się w chronionym pomieszczeniu. Dodatkowo zwora nie posiada żadnych elementów mechanicznych, przez co jest wyjątkowo niezawodna.

Parametry techniczne HC280GF:

Siła zabezpieczająca drzwi: 280 kg
Montaż: Nawierzchniowy
Sygnalizacja pracy: TAK
Wyjścia porzekaźnikowe: TAK
Temperatura pracy: -40...+55 oC
Zasilanie: 12V DC
Pobór prądu: 340 mA
Wymiary: 56 x 240 x 27 mm
Waga: 2.7 kg

Gwarancja producenta:

  • 12 miesięcy

Podobne produkty w kategorii: Zwory elektromagnetyczne