VIEW B - monitor głośnomówiący 7"

wróć do: Monitory

AAA
 • product/14/sp540414997594771.jpg

Producent

VIEW B - Głośnomówiący monitor, dedykowany do pracy w systemie wideodomofonu analogowego NICE. Zbudowany z wysokiej jakości elementów, cechuje się niezawodnością, stabilnymi parametrami pracy oraz wysoką funkcjonalnością. Cechuje się on również atrakcyjną ceną i łatwą obsługą, co czyni z niego doskonały wybór do realizacji standardowego wideodomofony w domach jednorodzinnych. Do elementów wyróżniających monitora można zaliczyć:

 • Nowoczesny wygląd, dzięki któremu z łatwością można go wkomponować w wystrój praktycznie każdego pomieszczenia
 • Wbudowany 7" ekran LCD, wyświetlający płynny, wysokiej rozdzielczości obraz
 • Wbudowane intuicyjne przyciski funkcyjne, dzięki którym obsługa systemu nie sprawia problemu
 • Możliwość współpracy z kartą pamięci microSD - realizacja funkcji odtwarzacza multimedialnego i rejestratora DVR
 • Możliwość sterowania systemem automatyki bramowej
 • Możliwość współpracy z 3 dodatkowym monitorami NICE i obsługa funkcji interkomu
 • Możliwość współpracy z 2 panelami bramowymi i 2 kamerami CCTV w tym samym czasie
 • Płynna regulacja jasności, kontrastu i głośności
 • 7 polifonicznych dzwonków (możliwość wgrania dzwonków użytkownika po zastosowaniu karty pamięci)
 • Obsługiwane języki - polski, angielski, arabski, czeski, hiszpański, niemiecki, rosyjski
 • Montaż podtynkowy

Wyświetlacz LCD 7"

Wyraźny obraz z kamer i wygodna obsługa systemu

Monitor NICE VIEW B zbudowano w oparciu o 7" ekran LCD wysokiej rozdzielczości. Wyświetla on dobrej jakości obraz z podłączonych paneli bramowych i kamer CCTV, dzięki czemu rozpoznawanie osób dzwoniących nie powinno sprawiać najmniejszego problemu. Dodatkowo użytkownik ma możliwość swobodnej regulacji parametrów wyświetlanego obrazu - regulacja jasności oraz kontrastu.

Przyciski funkcyjne

Łatwa obsługa wideodomofonu

Monitor wyposażono w przyciski funkcyjne, rozmieszczone równomiernie po obu stronach ekranu. Dzięki nim codzienna obsługa monitora i zmiana jego ustawień nie powinny sprawiać najmniejszych problemów. Posiada on również intuicyjny interfejs użytkownika, który dodatkowo ułatwia obsługę wideodomofonu. Nawet osoby, które nie miały wcześniej styczności z systemem wideodomofonu, powinny bez większych problemów poradzić sobie z obsługą.

Kieszeń na kartę microSD

Odtwarzacz multimedialny i rejestrator DVR

Cechą charakterystyczną monitora jest możliwość obsługi kart microSD. Po zastosowaniu karty pamięci może on pracować jako multimedialny odtwarzacz zdjęć, muzyki i plików wideo. Dzięki możliwości wyświetlania zdjęć, NICE VIEW B może być również używany jako elektroniczna ramka na zdjęcia.

Po zastosowaniu karty microSD, monitor spełnia również funkcję rejestratora DVR - umożliwia nagrywanie materiału wideo z wybranej kamery lub panelu bramowego. To nie jedyna zaleta zastosowania karty pamięci. Monitor z kartą umożliwia również robienie zdjęć w momencie wywołania (funkcja FOTO) i umożliwia rejestrację dźwięku z pomieszczenia (funkcja dyktafonu).

Wejścia monitora

Obsługa 2 paneli bramowych i 2 kamer CCTV

Do monitora można podłączyć maksymalnie 2 panele bramowe wideodomofonu NICE. Dzięki czemu system ten sprawdza się świetnie w domach jednorodzinnych, które posiadają wejście frontowe i wejście tylne. Do monitora można również podłączyć 2 dodatkowe kamer CCTV. Zamontowane w odpowiednim miejscu mogą zwiększyć bezpieczeństwo i funkcjonalność systemu - przykładowo jeżeli kamera zewnętrzna jest skierowana na obszar przed wejściem, to można jej użyć do lepszego rozpoznania sytuacji. Z poziomu monitora można prowadzić podgląd obrazu z kamer w czasie rzeczywistym.

Funkcja interkomu

Połączenie pomiędzy monitorami w ramach jednego abonenta

Dodatkową zaletą monitora NICE PRO B jest możliwość współpracy z 3 dodatkowymi monitorami systemu analogowego NICE i obsługa funkcji interkomu. Funkcja ta umożliwia realizację połączenia wewnętrznego pomiędzy monitorami. W ramach systemu mogą pracować maksymalnie 4 monitory, przez co sprawdza się on świetnie w dużych obiektach - takich jak np. kilkupiętrowe domu.

Dodatkowe funkcje monitora:

 • "Prywatność"
 • Multiplikacja połączenia
 • Odsłuchiwanie innego monitora

Parametry techniczne VIEW B:

Typ: Analogowy
Obsługa: Głośnomówiący
Ilość obsługiwanych wejść: 2
Ekran: 7" LCD
Kieszeń microSD: TAK
Sterowanie automatyką bram: TAK
Funkcja interkomu: TAK
Ilość obsługiwanych kamer CCTV: 2
Regulacja głośności wywołania: TAK
Kolor: Czarny
Wymiary: 234 x 120 x 25 mm
Zasilanie: 15V DC

Gwarancja producenta:

 • 24 miesiące

Podobne produkty w kategorii: Monitory