RS4288GD - Stojąca szafa RACK 42U

wróć do: Stojące szafy rack

AAA

Producent

RS4288GD - Wewnętrzna, stojąca szafa RACK 19" o wysokości 42 U (1 U = 44.45 mm). Dedykowana do stosowania w pomieszczeniach technicznych, umożliwia realizację zintegrowanego systemu sieci LAN, CCTV, kontroli dostępu itp. Systemu, który utrzymuje wysoki standard i porządek instalacji.

W szafie można umieścić wszystie najistotniejsze elementy nawet dużego systemu. Dzięki czemu późniejsza zmiana konfiguracji lub dodanie kolejnego elementy nie sprawia najmniejszych problemów. Jej dodatkową zaletą jest zabezpieczenie znajdujących się w niej urządzeń - osoby niepowołane nie mają możliwości ingerencji w system.

Uwaga!
Szafa jest przeznaczona do złożenia.

Stalowa konstrukcja

Trwała i niezawodna

Szafę wykonano z wysokiej jakości elementów, które gwarantują trwałość i niezawodność stosowania przez wiele lat. Szkielet, ściany oraz drzwi boczne i tylne wykonano ze stali walcowanej na zimno, a drzwi frontowe z hartowanego szkła. W górnej i dolnej płycie szafy znajdują się otwory wentylacyjne oraz wypusty kablowe. RS4288GD posiada również 2 pionowe organizery kabli, zamontowane w przedniej części szafy, 4 kółka z blokadą i 4 nogi poziomujące.

Modułowość

Dedykowana do pracy w praktycznie dowolnym systemie

Szafa może skutecznie współpracować z szerokim wachlarzem półek, szuflad i organizerów. Dzięki czemu w jej wnętrzu możemy umieścić najróżniejsze urządzenia elektryczne, które nie posiadają odpowiednich uchwytów.

Dodatkowe zalety modelu RS4288GD:

  • Możliwość zmiany rozstawu pomiędzy profilami RACK przednim, a tylnym
  • Możliwość zamontowania panelu wentylatorów do płyty górnej (max. 2x RAWP)
  • Możliwość zamontowania cokołu RAC188

Parametry techniczne RS4288GD:

Typ szafy: Stojąca
Wymiary zewnętrzne: 800 x 2055 x 800 (+/- 2) mm
Wysokość: 42 U
Materiał: Stal
Kolor: Czarny
Obciążenie statyczne: 800 kg
Waga: 122.5 kg

Podobne produkty w kategorii: Stojące szafy rack