IO-IQPLC - Sterowalny łącznik elektryczny

wróć do: OptimaGSM

AAA
  • product/11/sp419414278842771.jpg

Producent

Inteligentny łącznik elektryczny, zaprojektowany do pracy w systemie automatyki z centralą alarmową OptimaGSM. IOE-IQPLC umożliwia automatyczne sterowanie gniazdami elektrycznymi 230V AC i jednobiegunowymi przyciskami - Posiada wyjście dwustanowe ON / OFF i potencjałowe N / L, dzięki którym może zostać podłączony do każdego klasycznego przycisku i gniazdka.

Uwaga!

Łącznik IO-IQPLC nie jest podłączany bezpośrednio co centrali OptimaGSM. Realizując połączenie musimy wykorzystać pośrednika - koncentrator Hub-IQPLC-D4M.

LogicProcessor

Praca automatyczna

Łącznik współpracuje z centralą OtimaGSM, która w ramach funkcji logicznych (LogicProcessor) może nim automatycznie sterować. Logika systemu może traktować stan IO-IQPLC jako argument logiczny, co umożliwia realizację zaawansowanych funkcji automatyki domu. Załączanie i wyłączanie gniazd 230V AC, można również zrealizować z poziomu dowolnych przełączników.

SmartPLC

Łączność po linii zasilania

Komunikacja łącznika IO-IQPLC z koncentratorem Hub-IQPLC-D4M odbywa się za pośrednictwem technologii SmartPLC - Transmisja danych i zasilanie po linii niskiego napięcia 230V AC. Technologia SmartPLC wyklucza konieczność stosowania dodatkowych przewodów do transmisji sygnału informacyjnego.

Nieduże wymiary

Wygodny, łatwy montaż

Cechą charakterystyczną modelu są małe wymiary, dzięki którym można go zamontować za gniazdkiem lub przyciskiem. IO-IQPLC jest montowany w puszce podtynkowej (Ø 60 mm)

Parametry techniczne IO-IQPLC:

Przeznaczenie: Sterowanie włącznikami i gniazdkami
Wejście: Dwustanowe ON / OFF, potencjałowe N / L
Współpraca: OptimaGSM
Komunikacja: SmartPLC
Wymiary: Ø 50 x 30 mm
Zasilanie: 230V AC

Podobne produkty w kategorii: OptimaGSM