ETHM-1 Plus - Moduł ethernetowy

wróć do: Ekspandery, czytniki

AAA
  • product/10/sp399414093185801.jpg

Producent

ETHM-1 Plus - Moduł ethernetowy, służący do zdalnej obsługi, monitorowania i programowania central alarmowych serii INTEGRA i VERSA. Zdalna praca odbywa się z poziomu komputera, tabletu lub smartfonu, który jest połączony z internetem.

Moduł umożliwia również przesyłanie informacji o zdarzeniach do stacji monitorującej - właściwość ta jest szczególnie przydatna do integracji wielu systemów obiektowych, np. monitoringu i systemu alarmowego.

Podstawowe funkcje sieciowe i transmisja danych:

Moduł transmituje dane po sieci ethernetowej przy pomocy 192-bitowego kodu AES. Uniemożliwia on podsłuch i manipulacje systemem alarmowym przez osoby niepowołane. ETHM1 Plus posiada funkcję DHCP - służy do automatycznego doboru adresu IP i serwera DNS. Istnieje możliwość ustawienia statycznego adresu IP.

Dedykowane oprogramowanie:

  • GUARDX - Umożliwia nadzór systemu alarmowego, opartego o centralę serii INTEGRA
  • DLOADX - Służy do programowania modułu przy pomocy RS-232

Obsługa centrali przy pomocy telefonu komórkowego:

Aplikacje MobileKPD-2 i MobileKPD-2 Pro umożliwiają podgląd i zmianę stanu systemu alarmowego (INTEGRA), z poziomu telefonu komórkowego. Na wyświetlaczu pojawia się menu manipulatora LCD, a obsługa odbywa się identycznie jak bezpośrednio przez manipulator. Telefon komórkowy łączy się z modułem ETHM poprzez GPRS:

Protokół komunikacyjny:

Moduł korzysta z otwartego protokołu komunikacyjnego TCP/IP, który udostępnia możliwość zdalnej obsługi i odczytu stanu systemu alarmowego. Umożliwia on współpracę z innymi systemami IP - Rozwiązanie dedykowane dla firm zajmujących się integracją systemów obiektowych.

Dodatkowe cechy:

  • Zabezpieczenie antysabotażowe przed nieautoryzowanym otwarciem obudowy
  • Wysyłanie informacji o zdarzeniu pod postacią wiadomości e-mail (INTEGRA Plus)

Parametry techniczne ETHM-1 Plus:

Rodzaj: Moduł komunikacyjny
Temperatura pracy: -10...+55 oC
Napięcie zasilania: 12 V
Pobór prądu: 70 mA
Wymiary: 68 x 140 mm
Waga: 64 g

Podobne produkty w kategorii: Ekspandery, czytniki