ULTIMODE PG-21S - Pigtail 鈍iat這wodowy, wielomodowy (1x SC, 50/125)

wr鵵 do: Przewody 鈍iat這wodowe

AAA
  • product/9/sp323713654129531.jpg
  • product/9/sp323713654129542.jpg

Producent

ULTIMODE PG-21S jest odcinkiem przewodu 鈍iat這wodu wielomodowego o d逝go軼i 1,5m, zako鎍zonym z陰zem SC kresowanym prostym. Doskonale nadaje si do do陰czenia do istniej帷ej sieci.

Z陰cze SC/PC zastosowane w 鈍iat這wodzie, wykorzystuj帷e mechanizm push-pull, charakteryzuje si wysok jako軼i i niezawodno軼i. Kabel mo瞠 skutecznie pracowa w zasadzie niezale積ie od czynnik闚 zewn皻rznych.

PG21S wyposa穎ny jest w w堯kno wielomodowe OM2, 50/125µm. Umo磧iwia ono pod陰czenie 鈍iat這wodu do istniej帷ej ju sieci. Cechuje si ono nisk t逝mienno軼i (3,5dB/km dla 850nm i 1,5dB/km dla 1310nm) co dodatkowo wp造wa na atrakcyjno嗆 oferty.

Dodatkow gwarancj jako軼i produktu, s rygorystyczne testy, kt鏎ym poddawane s 鈍iat這wody nim zostan dopuszczone do sprzeda篡.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE PG-21S
  • D逝go嗆: 1,5m
  • 字ednica: 900µm
  • W堯kno: wielomodowe OM2, 50/125
  • Z陰cza: SC/PC
  • T逝mienno嗆 wtr帷eniowa [dB]: <0,2
  • T逝mienno嗆 odbiciowa [dB]: >50

Gwarancja:

  • 24 miesi帷e

Podobne produkty w kategorii: Przewody 鈍iat這wodowe

Ultimode
ULTIMODE UNI-8SM 8x G.652.D - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, jednomodowy

Ultimode
ULTIMODE PG-21S - Pigtail 鈍iat這wodowy,  wielomodowy (1x SC, 50/125)

Ultimode
ULTIMODE UNI-4MM 4x OM2 50/125 - Kabel 鈍iat這wodowy 1m, wielomodowy