Przewody światłowodowe (liczba produktów: 8)

wróć do: Transmisja światłowodowa

AAA
  • 1
  • ... z
  • 1
Przejdź do sklepu Montersi.pl - https://www.montersi.pl/swiatlowody-cctv
Ultimode
ULTIMODE UNI-4SM 4x G.652.D - Kabel światłowodowy 1m, jednomodowy

ULTIMODE UNI-4SM 4x G.652.D - Kabel światłowodowy 1m, jednomodowy

ULTIMODE UNI-4SM to uniwersalny kabel światłowodowy, stosowany w poziomych połączeniach wewnątrzbudynkowych oraz połączeniach zewnętrznych w kanalizacji wtórnej. Jednomodowe włókna użyte w światłowodzie mogą swobodnie pracować w całym paśmie od 1280nm do 1625nm. Światłowód może być używany w nowatorskich systemach FTTH, FTTB, jak również w serwerowniach czy jako połączenie między budynkami.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE UNI-4SM
  • Liczba włókien: 4
  • Średnica kabla: 6mm
  • Rodzaj włókien: jednomodowe
czytaj więcej
Ultimode
ULTIMODE UNI-8SM 8x G.652.D - Kabel światłowodowy 1m, jednomodowy

ULTIMODE UNI-8SM 8x G.652.D - Kabel światłowodowy 1m, jednomodowy

UNI-4SM zaprojektowany przez firmę ULTIMODE to doskonałej jakości, uniwersalny kabel światłowodowy, stosowany w poziomych połączeniach wewnątrzbudynkowych oraz połączeniach zewnętrznych w kanalizacji wtórnej. Zastosowane włókna jednomodowe mogą wydajnie pracować w paśmie długości fali światła od 1280mn do 1625nm. Ze względu na rodzaj włókien światłowód może być używany w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy jako połączenie między budynkami.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE UNI-8SM
  • Liczba włókien: 8
  • Średnica kabla: 6mm
  • Rodzaj włókien: jednomodowe
czytaj więcej
Ultimode
ULTIMODE UNI-4MM 4x OM2 50/125 - Kabel światłowodowy 1m, wielomodowy

ULTIMODE UNI-4MM 4x OM2 50/125 - Kabel światłowodowy 1m, wielomodowy

ULTIMODE UNI-4MM jest uniwersalnym kablem światłowodowym, nadającym się do poziomych połączeń wewnątrzbudynkowych oraz zewnętrznych w kanalizacji wtórnej. Ze względu na użyte włókna wielomodowe OM2 50/125 można go używać w nowatorskich systemach FTTH, FTTB, jak również w serwerowniach czy jako połączenie między budynkami

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE UNI-4MM
  • Liczba włókien: 4
  • Średnica kabla: 6mm
  • Rodzaj włókien: wielomodowe OM2 50/125
czytaj więcej
Ultimode
ULTIMODE UNI-8MM  8x OM2 50/125 - Kabel światłowodowy 1m, wielomodowy

ULTIMODE UNI-8MM 8x OM2 50/125 - Kabel światłowodowy 1m, wielomodowy

UNI-8MM zaprojektowany przez firmę ULTIMODE jest uniwersalnym kablem światłowodowym stosowanym w połączeniach wewnątrzbudynkowych oraz zewnętrznych w kanalizacji wtórnej. Ze względu na zastosowane włókna wielomodowe OM2 50/125 może być używany w systemach FTTH, FTTB, serwerowniach oraz połączeniach budynków.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE UNI-8MM
  • Liczba włókien: 8
  • Średnica kabla: 6mm
  • Rodzaj włókien: wielomodowe OM2 50/125
czytaj więcej
Ultimode
ULTIMODE PG-21S - Pigtail światłowodowy,  wielomodowy (1x SC, 50/125)

ULTIMODE PG-21S - Pigtail światłowodowy, wielomodowy (1x SC, 50/125)

ULTIMODE PG-21S jest odcinkiem przewodu światłowodu wielomodowego o długości 1,5m, zakończonym złązem SC kresowanym prostym. Doskonale nadaje się do dołączenia do istniejącej sieci.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE PG-21S
  • Długość: 1,5m
  • Włókno: wielomodowe OM2, 50/125
  • Złącza: SC/PC
czytaj więcej
Ultimode
ULTIMODE PG-51S - Pigtail światłowodowy, jednomodowy (1x SC, 9/125)

ULTIMODE PG-51S - Pigtail światłowodowy, jednomodowy (1x SC, 9/125)

ULTIMODE PG-51S jest odcinkiem jednomodowego przewodu światłowodowego, o długości 1m, zakończonego z jednej strony złączem SC. Doskonale nadaje się do dołączania do istniejącej już sieci światłówodowej.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE PG-51S
  • Długość: 1m
  • Włókno: jednomodowe, 9/125
  • Złącze: SC
czytaj więcej
Ultimode
ULTIMODE PC-019S - Patchcord światłowodowy, wielomodowy (1x SC - 1x SC, 50/125)

ULTIMODE PC-019S - Patchcord światłowodowy, wielomodowy (1x SC - 1x SC, 50/125)

ULTIMODE PC-019S, to wielomodowy kabel światłowodowy, o długości 1,5m, obustronnie zakończony złączami SC. Idealny do stosowania w sieciach telekomunikacyjnych, LAN, WAN.

Podstawowe parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE PC-019S
  • Długość: 1,5m
  • Włókno: wielomodowe, kategoria OM2 50/125
  • Złącza: SC
czytaj więcej
Ultimode
ULTIMODE PC-511S - Patchcord światłowodowy, jednomodowy (1x SC - 1x SC, 9/125)

ULTIMODE PC-511S - Patchcord światłowodowy, jednomodowy (1x SC - 1x SC, 9/125)

Kabel światłowodowy jednomodowy, o długości 1, zakończony obustronnie złączami SC/PC. Mający zastosowania w telekomunikacji, przesyle danych, video.

Parametry techniczne:

  • Nazwa: ULTIMODE PC-511S
  • Długość: 1,5m
  • Włókno: jednomodowe, 9/125
  • Złącza: SC/PC
czytaj więcej

wróć do: Transmisja światłowodowa

  • 1
  • ... z
  • 1