Oferty pracy w firmie E-SYSTEM

Opiekun sklepu internetowego

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie do oferty sklepu internetowego naowych produktów.
  • Redagowanie artykułów oraz informacji o produktach.
  • Bieżąca aktualizacja i poprawianie oferty w sklepie internetowym.
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz innymi firmami w celu poprawy atrakcyjności oferty sklepu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na stałe.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Dużo pracy i strakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

  • Znajomość internetu, umiejętne korzystanie z jego możliwości.
  • Umiejętność korzystania z programów Corel Draw oraz Adobe Photoshop.
  • Wiedza techniczna, umiejętność posługiwania się terminologią techniczną.
  • Znajomość zasad copywritingu dla internetu.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość zasad SEO, oraz edytorów WYSWIG.
  • Mile widziana znajomość HTML, CSS, itp.

Miejsce pracy:

Wolbrom, ul. Piłsudskiego 68

Wymagania co do zgłoszenia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Wyślij CV

Handlowiec - konsultant techniczny

  • Sprzedaż systemów telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu i radiokomunikacji.
  • Kontakt z klientami, porady techniczne.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na stałe (umowa o pracę).
  • Szkolenia, poznawanie najnowszych technologi w branży zabezpieczeń.
  • Dużo pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

  • Dobra znajomość zagadnień elektroniki.
  • Znajomość systemów telewizji przemysłowej CCTV.
  • Znajomość systemów alarmowych SATEL.
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Windows, Word, Excel).
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność i odpowiedzialność.
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Wyślij CV