Zimowe nowości – Tour 2018 SATEL

Zimowe nowości – Tour 2018 SATEL

Już 30 stycznia 2018 zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu techniczno-handlowym z cyklu

Zimowe nowości – Tour 2018 SATEL

które odbędzie się w Hotelu Klimtówka w Wolbromiu.

Aby w pełni wykorzystać potencjał nowoczesnych systemów alarmowych, warto zadbać o rozwiązania umożliwiające niezawodną i szybką komunikację. W tym celu powstały uniwersalne moduły komunikacyjne GSM-X oraz GPRS-A. Zapewniają one m.in. dwutorowy monitoring, kompatybilność z dowolną centralą marki SATEL oraz możliwość zdalnego zarządzania przy pomocy aplikacji mobilnej GX CONTROL.

Te oraz inne nowości, które już wkrótce pojawią się w naszej ofercie, zaprezentujemy Państwu podczas organizowanych przez firmę SATEL szkoleń Zimowe nowości – Tour 2018!

Uczestnictwo w szkoleniu to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszymi urządzeniami SATEL jeszcze przed ich oficjalną premierą sprzedażową.

Oprócz prezentacji produktów z cyklu Zimowe nowości – Tour 2018 zapraszamy Państwa na dodatkowe wydarzenie organizowane przez Montersi.pl, którym jest prezentacja: Zdalny dostęp do centrali INTEGRA, VERSA i PERFECTA - wykonanie krok po kroku. Prezentację, która odbędzie się bezpośrednio po prezentacji firmy SATEL, poprowadzą specjaliści Montersi.pl - Dariusz Bembenek i Kamil Klich

Dla uczestników wydarzenia przewidziany jest:

  • Imienny certyfikat poświadczający uczestnictwo w szkoleniu
  • Atrakcyjne upominki i materiały dodatkowe
  • Ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek w czasie trwania wydarzenia

Zapisy na szkolenie aktywne już 8 stycznia na stronie montersi.pl